Иако е предмет на истражување од кога луѓето постојат, човечкото тело сѐ уште крие многу тајни. Веројатно мислите дека со помош на модерната медицина можеме да ...
сите 3 | | | веќе видена

 Од експлицитни фотографии на 4-годишна возраст до напорни тренинзи за мускули како врвен бодибилдер на 6-годишна возраст, родителите на овие деца ги преминаа ...
| | веќе видена

Ова првото најчесто е почесто, но сепак сето тоа зависи од пристапот до детето. Еден од начините е оставање на алармот и ли некој може да влезе во собата и да ...
сите 3 | | | веќе видена

Од август членовите на библиотеката во Њујорк, на Менхетн, покрај книги, може да изнајмуваат деловни рачни чанти и торби во неутрални бои, но исто така и ...
сите 7 | | | веќе видена

  Пејачката Едита Арадиновиќ конечно објави фотографии со својето момче. Неодамна воедно откри и дека не живее во Србија и иако медиумите го претставуваат како ...
сите 6 | | | веќе видена

На денешен ден 1961. година, родена е Наџа Команечи, најдобрата гимнастичарка на сите времиња. Кога ќе кажете гимнастика - помислувате на Наџа Команечи. Наџа ...
| | веќе видена

Снимиле порно филм во средно училиште – Еве што се случило после скандалот Училишниот систем во средно училиште во Лос Анџелес, привремено ги забранил сите ...
сите 2 | | | веќе видена

Жената, на која што веќе ѝ се смачило однесувањето на нејзиниот сопруг, инаку адвокат по професија, го убила, откако побарал да го врзе во нов, перверзен ...
| | веќе видена

Францускиот ветеринар Жан Ивес Гоше дошол до заклучокот дека предењето на мачките има лековито дејство затоа што смирува и ве ослободува од стрес, ...
| | веќе видена

Хидроелектраната Три клисури во Кина со брана на реката Јанценгјанг е хидроелектрана со најголема инсталирана сила во светот. Три клисури е соединета мрежа во ...
сите 4 | | | веќе видена

 Неговото име постојано се поврзува со некој скандали, но тој е млад, амбициозен и работи постојано од различни рајски дестинации. Павел Дуров (34) е основач ...
| | веќе видена

Маринка Смирнова, поранешна Мис Русија и наследничка на славниот произведувач на "водка", вчера се појавила на суд во Лондон во врска со обвиненијата дека ...
| | веќе видена

next