Фотографии од згодните девојки Кортни Кардашијан и Меган Фокс го шокираа светот.Името, Меган и Кортни позираа за новата колекција на брендот на Ким ...
сите 22 | | | веќе видена

Топ моделот Клаудија Шифер, организираше изложба со модни фотографии од 1990те години, од времето кога со Синди Крафорд, Линда Евангелиста, Наоми Кемпбел, Кејт ...
сите 4 | | | веќе видена

Американскиот пазар на недвижности ја прошири својата понуда за уште една импресивна вила, сопственост на пејачката Ријана, која одлучи да ја продаде за ...
сите 2 | | | веќе видена

Седумкратната добитничка на „Греми“, Мадона, застана топлес зад црвена завеса за да го најави рок-документарецот „Мадам икс“, чија премиера ќе се одржи на 8 ...
сите 2 | | | веќе видена

Џенифер Анистон се најде во непријатна ситуација за време на гостувањето во емисијата This Morning. Поради британскиот акцент на водителката, на Анистон ѝ се ...
сите 10 | | | веќе видена

 Каролин Харц од Перт, Австралија е автор на книгата „Sugar-Free Baking“ или „Печење без шеќер“. Таа има 72 години, но нејзиниот младешки изглед предизвикува ...
сите 2 | | | веќе видена

 „Мајка ми беше секогаш со мене. Таа е вистинска МАЈКА. Големите букви се премногу мали за да ја опишат“ – вели во една од објавите на Инстаграм Мигел Херан ...
сите 7 | | | веќе видена

Македонската водителка Јана Серафимова ужива во најубавиот период од животот. Пред извесно време таа му кажа „да“ на својот партнер Горан Петровски, па оттогаш ...
сите 3 | | | веќе видена

Еден од најпознатите и најдобрите холивудски актери, Џек Николсон (84), според еден негов пријател, не излегол од куќата една година, а причината за тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Денес, славниот италијански тенор Андреа Бочели наполни 63 години, а доколку не сте ги знаеле деталите од неговата неверојатна животна приказна – ние ви ја ...
сите 5 | | | веќе видена

 Во познатото италијанско селце Позитано, Деми Роуз минува незаборавни мигови, а секое нејзино издание е попровокативно од претходното. Во танга бикини ...
сите 5 | | | веќе видена

Шармантната актерка Ева Лонгорија, која ги освои срцата на публиката со својот талент и убавина, повторно ги изненади своите следбеници на Инстаграм кога ...
сите 11 | | | веќе видена

 Јован Јованов веќе години наназад живее и работи во САД, Aдријан Гаџа, иако не е музички активен, го привлекува вниманието на Инстаграм, каде овојпат објави ...
сите 2 | | | веќе видена

Манекенка Хејли Бибер откри детали од бракот со канадскиот пејач Џастин Бибер. Таа во интервју кај Деми Ловато ги негираше шпекулациите и рече дека тоа биле ...
сите 8 | | | веќе видена

Холивудската актерка Хедер Локлир снима нова серија, „Не грижи се за малите работи: Приказната на Кристин Карлсон“. Ова е нејзина прва улога по четири години, ...
сите 3 | | | веќе видена

Ќерката на славниот Џони Деп и Ванеса Паради ги засени присутните на црвениот тепих. Француско-американската актерка и модел Лили-Роуз Деп пленеше со својот ...
сите 3 | | | веќе видена

next