Принцот Вилијам има прилично напорна недела – две мали дечиња, едно новороденче, штотуку породена сопруга и како капак на сè – кралски должности. Вилијам, ...
сите 44 | | | веќе видена

Енрике Иглесијас ужива во друштвото на своите мали близначиња и додека гледа фудбал. Посветениот татко сподели фотографија од слаткиот момент со синчето ...
сите 5 | | | веќе видена

Како филм од серијалот „Ѕвездени војни“ што несомнено предизвика најмногу раздор, режисерот Рајан Џонсон го однесе „Последниот џедај“ на места од кои многу ...
сите 3 | | | веќе видена

Ѕвездата на серијата „Чувари на плажата“ ги изненадила обожавателите кога истакнала дека промената во исхраната во голема мерка влијаела на нејзиниот ...
сите 8 | | | веќе видена

Српскиот кошаркар, висок 221 центиметри, од оваа година е член на Лос Анџелес Клиперс, кои немаа толку успешна сезона, па затоа одморот го почнал порано. За ...
сите 19 | | | веќе видена

Откако медиумите на големо пишуваа за нејзината естетска корекција, се огласија и нејзините родители. Зорица Брунцлик и Кемиш ја поддржаа нивната ќерка Злата ...
сите 4 | | | веќе видена

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско „честење“ за машката ...
сите 5 | | | веќе видена

Познатата водителка исполнета е и на емотивен план – таа е во сериозна петгодишна врска, а оваа есен со свршеникот, со кого се сврши во март оваа година, ...
сите 9 | | | веќе видена

Атрактивната пејачка Сандра Африка жари и пали каде и да се појави, а уште кога ќе се соблече во костум за капење и кога ќе го покаже затегнатиот задник по кој ...
сите 3 | | | веќе видена

За време во 80-тите, па се до почетокот на 90-тите, низ улогите во домашната кинематорграфија забележана е атрактивната актерка татјана танја Пујин, а потоа ...
| | веќе видена

next