Познато е дека првиот човек на "Гранд продукција" Саша Поповиќ сака да ужива и да троши на скапи автомобили, но овој пат отиде чекор понатаму. Имено, тој ги ...
сите 66 | | | прочитана: 5166 | веќе видена

Светските медиуми и папараци го следат секој чекор на Лејди Гага и Бредли Купер, а фановите се повеќе се сомневаат дека ти се смувале за време на филмот ...
сите 35 | | | прочитана: 4261 | веќе видена

Британскиот престолонаследник ја изневерувал својата сопруга Кејт Мидлтон се нејзината најдобра другарка!! Од кога во јавноста се појавиле нови детали за ...
сите 35 | | | прочитана: 2133 | веќе видена

Имено, синоќа се емитуваше петатта гала вечер од музичкото шоу „ Ѕвезда број 1 “ каде веќе кругот на најталентираните се стеснува, а со тоа задачата на жири ...
сите 9 | | | прочитана: 836 | веќе видена

Кралицата Елизабета ја напушти Бакингaмската палата заради проблем со глувци и стаорци, пишува британски „Сан“. Таа некое време ќе живее надвор од дворот, ...
сите 20 | | | прочитана: 798 | веќе видена

Памела Андерсон раскина со францускиот фудбалер Адил Рами, оти, како што Андерсон откри на Инстаграм, две години, колку што и трае нивната врска, тој ѝ бил ...
сите 5 | | | прочитана: 643 | веќе видена

Во понеделник (24 јуни) со почеток во 9 часот во просториите на телевизија Канал 5 започнува големата македонска аудиција за најгледаното и најреномираното ...
сите 7 | | | прочитана: 615 | веќе видена

Алис Купер откри дека со својата сопруга Шерил Годар имаат направено „пакт за умирачка“ според кој, кога ќе дојде време, заедно ќе го напуштат овој живот и ...
сите 10 | | | прочитана: 427 | веќе видена

Двајцата неколку часа пиеја и мешаа различни пијалоци, а пејачката не се двоумеше да испијани пред камерите. Ријана пиеше пиво, коктели и жестоки пијалоци, се ...
сите 12 | | | прочитана: 399 | веќе видена

Џенифер Анистон (50) веќе со години има омилено место за летен одмор- Кабо Сан Лукас во Мексико. Токму таму Џенифер во февруари годинава го прослави својот 50. ...
сите 5 | | | прочитана: 339 | веќе видена

Српскиот моден дизајнер Саша Видиќ без влакна на јазикот знае да ги прокоментира модните комбинации на ѕвездите од регионот. Дара Бубамара, Цеца Ражантовиќ, ...
сите 12 | | | прочитана: 316 | веќе видена

Синди е една од најпопуларните модели на сите времиња, а на нејзината ќерка веќе ѝ предвидуваат блескава кариера и велат дека по успехот може да ја надмине и ...
сите 6 | | | прочитана: 240 | веќе видена

Токму на денот воочи десетгодишнината од смртта на Мајкл Џексон, неговата поранешна девојка повторно зборува за медиумите. Станува збор за 48-годишната Шана ...
сите 11 | | | прочитана: 229 | веќе видена

Во коментарите на социјалните мрежи веднаш забележаа дека има "долги и валкани нокти" ."Ова утро одам на маникир ", напиша 49-годишниот актер на Твитер. "Тоа е ...
сите 3 | | | прочитана: 203 | веќе видена

Дара Бубамара наводно многу се налутила на една нејзина другарка Северина Којиќ бидејќи наводно ја изневерила кога најмногу и требала. Имено, наводно Северина ...
сите 9 | | | прочитана: 201 | веќе видена

Британскиот магазин "Дејли Мирор" го објави интервјуто на Бред во 2011 година во кое зборува за брак со русокосата актерка која, како што вели, се преправа ...
сите 8 | | | прочитана: 183 | веќе видена

За Лила Филиповска набрзо завршува уште една сезона од квизот „Се или ншто“, а со тоа популарната водителка целосно ќе се препушти на летото, патувањата и ...
сите 12 | | | прочитана: 178 | веќе видена

next