ЦрноБело

 Австралијанците се згрозени од инцидентот кој се случил на лет од Доха до Сиднеј – сите жени патници биле приморани да одат на медицински преглед да проверат ...
сите 3 | | | веќе видена

 Симон Партнер е 28-годишна јутуберка со навистина необично милениче - таа чува свиња која тежи 80 килограми. 28-годишната пораснала на фарма на која имало и ...
сите 5 | | | веќе видена

 Во животот ќе сретнете многу луѓе - повеќето од нив ќе видите само еднаш-двапати, некои ќе бидат покрај вас целиот живот, но некои ќе ви бидат блиски извесен ...
сите 109 | | | веќе видена

 Летово дознавме дека Бред Пит си фатил многу помлада девојка, моделот Никол Потуралски, која има и сопруг. Сега, пак, првпат откако светот дозна за нивната ...
сите 34 | | | веќе видена

 Алекса сними видео доказ дека мажите ќе „скршат“ врат кога пред нив поминува атрактивна девојка. Погледнете ги нивните интересни реакции... Алекса Морган ...
сите 6 | | | веќе видена

 Денес речиси секој има рачен часовник. А, ако барем еднаш сте си купиле и вие, сигурно знаете за „непишаното“ правило дека рачните часовници се носат на ...
сите 3 | | | веќе видена

 Штип (26.10.2020) Во организација на Текстилно Трговското Здружение – Текстилен кластер од Македонија и во соработка со Моден викенд Скопје и Концепт Моден ...
сите 7 | | | веќе видена

 „Клупата на Горан е сосема готова! Едвај чекам да си дојде на своето предвидено место и да можеме да си седнуваме на неа со него“ – соопшти синот на Горан ...
сите 7 | | | веќе видена

 Изгледа Хајди Клум со нетрпение ја очекува Ноќта на вештерките, и покрај тоа што ја откажа нејзината забава поради пандемијата. 47-годишниот супермодел ...
сите 2 | | | веќе видена

 „За разлика од Бача јас сакам цврста и стабилна врска со една девојка. Со Милица планираме венчавка, подготвен сум да станам татко и би сакал да имаме многу ...
сите 26 | | | веќе видена

 Мила Кунис и Ештон Кучер не се типичен холивудски пар, тие ги учат своите деца дека се сосема „обични“, а Мила во секојдневието има сосема лежерен моден ...
сите 2 | | | веќе видена

 Моника Белучи го „зацементира“ својот статус како една од најубавите жени во последниве неколку децени и упорно нема конкуренција. Нејзината привлечност не ...
сите 3 | | | веќе видена

 Маја и Душица се она што се, подеднакво едноставни и забавни – дома, во кујна, на планина, во бавча, со луѓе, со самите себе. Летни деца, и двете родени во ...
сите 4 | | | веќе видена

 Лекот против настинките не секогаш мора да има лош вкус. Напротив, овие 3 состојки ќе ви создадат совршен појадок секој ден и ќе ве заштитат од растечениот ...
сите 29 | | | веќе видена

 Мини топчиња меки како душа, извалкани во шеќер, идеални за студените, есенски денови. Иако можеби мини крофните за многумина се асоцијација на лето и плажа, ...
сите 29 | | | веќе видена

 Од оштетени рачки на чантите до носење на облека во погрешен број, кои се најголемите модни грешки на жените? Кога луѓето се гледаат на огледало најчесто им ...
сите 4 | | | веќе видена

 Што ве очекува овој понеделник? Како ќе ви започне работната недела? На кого ќе му бидат наклонети ѕвездите? Кликнете на вашиот хороскопски знак:
сите 53 | | | веќе видена

next