ЦрноБело

 Фото: Имаше многу шпекулации периодов околу тоа зошто и како Даниел Кајмакоски завршил во болница. По скандалозните написи, пејачот се огласи оттаму: На сите ...
сите 28 | | | веќе видена

 Во последните 24 часа се направени 2.379 тестирања, а регистрирани се 364 нови случаи на КОВИД-19 во: -Скопје 161 -Куманово 36 -Битола и Прилеп по 25 -Охрид ...
сите 498 | | | веќе видена

 Глетка која би им ги стоплила срцата на принцот Филип и Дијана – браќата повторно чекорат еден до друг по 1 година заладени односи и ривалство, а Кејт мудро ...
сите 176 | | | веќе видена

 Султан Косен од Турција има 251 сантиметар и важи за највисокиот жив човек на планетата. Покрај тоа, тој ги има и најголемите дланки во светот, а со цел да ...
сите 6 | | | веќе видена

 Пред 15 години во светот одекна веста дека Кејти Холмс и Том Круз ја добија ќерката Сури. Раѓањето на ова девојче го следеа низа контроверзи и шпекулации, а ...
сите 29 | | | веќе видена

 „Запознав многу убава жена, пријатна, воспитана, начитана, успешна… мислам дека многу убаво ќе си одговараме… ама има еден проблем“. А кој е проблемот, ...
сите 14 | | | веќе видена

 Сите знаеме да „продадеме“ понекоја лага на социјалните мрежи, но некои луѓе одат до крајности. Поради многуте Фотошоп промашувања на Инстаграм, на Редит ...
сите 6 | | | веќе видена

 Кога бившата сопруга ќе ти честита за новата избраничка... И тоа е реалност – во кралското семејство во Луксембург. Поранешната принцеза на Луксембург Теси ...
сите 22 | | | веќе видена

 „Уморни од што? Од тоа што можете да одморате кога ќе си дојдете од работа и на раат да уживате во оброкот?“ - вели Савада Гилмор, кој потоа беше нападнат од ...
сите 2 | | | веќе видена

 Во последниве години, низ светот па и кај нас, популарни се забавите за откривање на полот на бебето. Како најчесто оди праксата? Докторот на скрининг не го ...
сите 5 | | | веќе видена

 Во шик издание Џоан Колинс блеска покрај 56-годишниот сопруг во Лос Анџелес... Парот постојано оди на вечери и патува, таа е неуморна и на 87 години. Џоан ...
сите 22 | | | веќе видена

 Од печурки што личат на вонземјани до печурки кои изгледаат како да се направени од стакло, луѓе споделуваат фотографии од најчудните печурки што ги сретнале ...
сите 5 | | | веќе видена

 Хејли Бибер омилените тренерки ги носи дури и со светкави сандали со високи потпетици, принцот Хари дури и во шоуто на Опра си го облече омилениот сив ...
сите 8 | | | веќе видена

 Овој тест со оптичка илузија го открива вашиот агол на набљудување на одредени работи во животот, но исто така и дали сте склони кон драма и колку сте ...
сите 5 | | | веќе видена

 Како ќе го минете овој неделен ден, какви изненадувања ве очекуваат, што ви предвидуваат ѕвездите? Кликнете на вашиот хороскопски знак:
сите 9 | | | веќе видена

 Пролетта е одличен период за детоксикација на организмот. Заборавете на тешката и мрсна храна којашто ја консумиравме во текот на постудените месеци. Време е ...
сите 54 | | | веќе видена

 Ако сакате географија и добро ги знаете главните градови на повеќето држави, тогаш сигурно ќе ви се допадне овој квиз. Скоро сите ги знаеме главните градови ...
сите 4 | | | веќе видена

next