ЦрноБело

 „Таа преморена со трите деца во 17 часот ќе сака да знае каде сум и кога ќе дојдам и јас најверојатно ќе ѝ кажам дека ќе ѝ се јавам подоцна затоа што сум ...
| | веќе видена

 Галеријата Лафајет секоја година нè воодушевува со новогодишните декорации, посебно со огромните елки кои секогаш се уникатни и магични. беше целосна ...
сите 3 | | | веќе видена

 Изгледа Војвотката од Сасекс со своите идеи и замисли не е најлесниот човек за соработка... Работењето за Војвотката од Сасекс звучи како работа од ...
сите 38 | | | веќе видена

 Иако креветот ни се чини како единствено безбедно катче кога надвор е сиво и врнежливо, сепак постојат низа активности кои може подеднакво успешно да го ...
| | веќе видена

 Актерката со 3 од нејзините 6 деца беше уловена во лежерно издание, иако сакаше да се сокрие од папараците. Анџелина Џоли беше фотографирана со 12-годишната ...
сите 8 | | | веќе видена

 Марта Ортега, ќерката на таинствениот милијардер Амансио Ортега, шестиот најбогат човек на светот чие богатство се проценува на 63,8 милијарди долари, му го ...
сите 4 | | | веќе видена

 Доколку често имате главоболки, многу веројатно е дека имате премногу тензија во мускулите на рамениците, вратот, а особено мускулите на вашата вилица. Оваа ...
сите 2 | | | веќе видена

 Дали конечно температурите ни дозволија да си ги облечеме најубавите дебели џемпери за есенско-зимската сезона? Дебелиот топол џемпер е парче кое засекогаш ...
сите 11 | | | веќе видена

 Кога температурите малку ќе паднат, оние најзимурливите се соочуваат со вистински маки за кои се чини дека нема спас. Постојано смрзнат нос, смрзнати раце во ...
сите 3 | | | веќе видена

 Сите си имаме некоја мака, сите се соочуваме со проблеми. Прашањето е – кој колку умее тоа да го издржи, достоинствено, исправено, храбро, наместо да ...
сите 5 | | | веќе видена

 Некои го викаат македонското Колорадо, други раскажуваат секакви легенди за него, но овој локалитет именуван како Пешти, кој се наоѓа во близина на јужниот ...
| | веќе видена

 Во гардероберот на модерна девојка се наоѓаат многу различни парчиња облека и долна облека. Но, иако големиот избор е добар, сепак понекогаш може да ...
сите 4 | | | веќе видена

next