Свршеницата на принцот Хари – Меган Маркел ќе биде со британското кралско семејство за време на божиќните празници во палатата Сангрингам во Источна Англија со ...
сите 35 | | | веќе видена

Имено, како што е познато дека бактериите се развиваат во влажни средини, и жените се по интимните односи баш такви, верувале или не, но почнаа да ја сушат ...
сите 2 | | | веќе видена

Новогодишната атмосфера веќе се чувствува на секој чекор, а веќе почна да се поставува и она познатото прашање;„Кај ќе одиш за дочек на Новата година?“. За ...
сите 7 | | | веќе видена

Јужна Африка е позната по својата висока концентрација на бели ајкули. Камуфлажата на големата бела ајкула е неверојатна, а таа навидум излегува од никаде и се ...
сите 7 | | | веќе видена

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! Ова е само за луѓето што веќе го виделе „Последниот џедај“. НЕ ЧИТАЈТЕ АКО НЕ СТЕ ГО ГЛЕДАЛЕ! Зачувајте ја оваа страница за кога ќе го ...
сите 12 | | | веќе видена

Долната половина на возрасни луѓе во светот колективно поседуваат помалку пари од најбогатите, односно оние коишто спаѓаат во прочуените 1 отсто...Или така ...
сите 14 | | | веќе видена

Пред неколку дена во познатиот скопски ресторан “Рагуза”, младата и преубава фолк пејачка Стојне Николова заедно со својот тим, пред новинарите и своите блиски ...
сите 5 | | | веќе видена

Мало момче, кое се обиде да ја спаси сестричката од противникот на нејзиниот боречки натпревар, добива гласни аплаузи од сите страни на светот. 2-годишното ...
сите 2 | | | веќе видена

Сигурно многумина од вас се сеќаваат на песната „ Ме заболе “ на фолк-пејачката Сања Ристеска , која пред неколку години буквално преку ноќ стана позната на ...
сите 10 | | | веќе видена

Снимката од станбена зграда во која избил пожар и човекот кој виси на 23-тиот кат во обид да се спаси, никого нема да остави рамнодушен. На видеото се гледа ...
сите 5 | | | веќе видена

Бијонсе е една од најпопуларните светски ѕвезди. Постојано ги користи социјалните мрежи за нејзините фанови да гледаат што таа прави. Овој пат Бијонси на ...
сите 10 | | | веќе видена

На прв поглед, ова дрво изгледа обично, но зошто тоа се наоѓа на црвен тепих? Кога ќе се приближите, ќе знаете дека тоа е поради добра причина. Ова е вистинско ...
сите 8 | | | веќе видена

Ви претставуваме одличен начин како да го искористите станбениот простор на најдобар можен начин. Овој човек направил скриен кревет и двојно го зголемил ...
сите 4 | | | веќе видена

next