Освен тренинзите многу е важен и талентот, ава тригодишно девојче го има во изобилство. Погледнете го ова неверојатно видео:
сите 3 | | | веќе видена

Вели дека сака да учи нови јазици, па така се заинтересирал и за македонскиот. Никогаш не бил во Македонија, но поради тоа што го поддржуваат многу луѓе би ...
сите 3 | | | веќе видена

Познатата “Г диета” се базира на исхрана која содржи намирници за правилно функционирање на цревата и против подуеност на стомакот. Оваа диета функционира така ...
сите 6 | | | веќе видена

Повеќе десетици луѓе се уапсени, а најмалку двајца починаа во притвор во текот на последната акција против ЛГБТ-заедницата во Чеченија, велат чеченските ...
сите 5 | | | веќе видена

 Замислете на пат од работа кон дома да можете да си позајмите книга бесплатно и без членска книшка од библиотека. Во светот постојано има нови креативни ...
сите 3 | | | веќе видена

Повеќето возачи никогаш не пишуваат пораки додека возат. Меѓутоа, статистиките се прилично непријатни. Многу луѓе секоја година умираат поради отсутноста во ...
сите 2 | | | веќе видена

Епизода од рускиот цртан филм „Маша и медо“ под наслов „Маша и каша“ влезе во Гинисовата кника на рекорди како најгледан анимиран филм на Јутјуб, соопшти ...
сите 2 | | | веќе видена

На социјалните мрежи има нов предизвик: Постирај фотографија како изгледаш денес и како си изгледал пред десет години, па покрај светските ѕвезди фотографии од ...
сите 4 | | | веќе видена

Живеел некогаш еден тибетански монах кој важел за свет човек. Кај него оделе да се советуваат луѓе од најоддалечените краеви, а важел за личност која секогаш ...
сите 4 | | | веќе видена

Сигурно се сеќавате на Ранду, човекот кој го водеше циркузот и фрлаше ножеви во популарната серија Касандра, но како изгледа денес? Касандра беше неговата ...
сите 3 | | | веќе видена

 Дали сте од оние луѓе чиј ден е целосно уништен доколку некој ве погледне попреку или ви пререче макар еден лош збор? Дали сте тип на човек кој премногу ги ...
сите 2 | | | веќе видена

next