Двајца вработени во еден продажен салон, биле снимени на камера како имаат секс на работно место. Сите детали во врска со овој настан кој привлече големо ...
сите 3 | | | веќе видена

Чешкиот фотограф Давид Тенсински го посети украинскиот град Киев и од локалното население секојдневно слушал необични приказни како една млада дама во ...
сите 4 | | | веќе видена

 Секој од нас барем еднаш се соочил со кршење на срцето и со него се справувал на свој начин поразличен од сите други. Ова е илустрирана приказна за сите кои ...
сите 4 | | | веќе видена

На Универзитетот Бикент во Анкара, неодамна е спроведено истражување од страна на научник кој открива кој дел од женското тело на мажите им е привлечно. Пред ...
сите 4 | | | веќе видена

Секоја жена го знае чувството кога еден маж може да биде многу напорен доколку сака да се запознае со неа. Па секој маж кога сака да ѝ пријде на една жена, ...
сите 12 | | | веќе видена

Кога станува збор за врските, веруваме дека повеќето од Вас ќе се согласат дека жените се многу потрпеливи од мажите. Тоа што жените се потолерантни е резултат ...
сите 3 | | | веќе видена

Џесика Х. Кокбрн е 19 годишна студентка од Колумбус, која наводно имала сексуални односи во една вечер со 13 членови од тимот на Охајо Стејт Бакејс. Моментално ...
| | веќе видена

За филмскиот продуцент Жерард Кикоин се смета дека е еден од главните "архитекти" за развивањето на француската порнографија. Помеѓу 1974 и 1984 година, Кикоин ...
сите 13 | | | веќе видена

next