Вашиот избор на облека за состанок, многу зборува за вас. Психолозите тврдат дека изборот на аутфит за романтичен состанок, многу зборува за карактерот на ...
сите 3 | | | веќе видена

Иако првичната замисла палатата Аксарај или во превод Белата палата да биде место од каде што ќе владее турскиот премиер, веднаш по изборот на Реџеп Таип ...
сите 4 | | | веќе видена

Лепа Брена, за својот роденден доби неверојатен подарок од својот сопруг.На сите им е познато дека бившиот тенисер не штеди на својата сопруга, па така оваа ...
сите 4 | | | веќе видена

Направете вкусна салата со пилешко месо. 1 парче пилешко месо 3 лажици пченка од конзерва 2 компири 200 гр. шампињони 200 гр. мајонез сол, бибер и ...
сите 11 | | | веќе видена

Објавен е даумот на премиерата на третата сезона од хит серијата „Stranger things“. Серијата на мрежата Netflix која ги воодушеви сите љубители на хоророт и ...
сите 2 | | | веќе видена

Компанијата Волксваген го интегрираше асистентот Сири во својата Car-Net апликација и на тој начин им овозможи на сопствениците на автомобилот своето возило да ...
сите 4 | | | веќе видена

next