ЦрноБело

 Метрото во Москва е преоптоварено од луѓе, а во Русија се најстудените градови на светот како Ојмајкон и Јакутск, каде луѓето живеат во сурови услови. ...
сите 2 | | | веќе видена

 Провокативниот сребрен комбинезон може да си дозволат да го облечат само жени со совршено тело, која го износи подобро? се најдобри другарки со години и ...
сите 9 | | | веќе видена

 Во тесниот зелен комбинезон таа ги истакна облините, а многумина проценија дека стајлингот е катастрофален. Во август минатата година на French Open Серена ...
сите 6 | | | веќе видена

 Дизајнот практично стана еден вид на уметност. Денешните модерни маркетинг кампањи најчесто се засноваат на еден слоган или во случајов на моќна фотка која ...
сите 5 | | | веќе видена

 Mariano Di Vaio е италијански блогер на чии фотки се восхитуваат повеќе од 6 милиони Инстаграм следбеници. 29-годишниот Италијанец е татко на две деца, а на ...
сите 4 | | | веќе видена

 Доколку сте подготвени да почнете да слабеете по наталожените килограми зимава, тоа не значи дека треба да гладувате. Најчесто, слабеењето има најдобар ефект ...
сите 2 | | | веќе видена

 Што би можеле да правите на овие ниски температури? Најдобрата идеја ја имаме ние – удобно да се стуткате на топло и да поминете пријатно попладне или вечер ...
| | веќе видена

 Зима е, ладно е, деновиве уживаме во снежната покривка и зарем може да помислите на нешто поубаво отколку топол напиток кој ќе ве згрее и опушти? Ние ...
сите 7 | | | веќе видена

 Дали сте помислиле колку може да влијае врз вас и вашата состојба еден добро смислен и редовно воспоставен вечерен ритуал? Што е најлошото што ви се случило ...
сите 4 | | | веќе видена

next