ЦрноБело

 Над 3.000 испитаници кои учествувале во истражувањето потврдиле дека кога се наоѓаат во најтешките ситуации и животни раздобја, не им помогнале ниту ...
сите 10 | | | веќе видена

 Колку пати ви се случило да отидете во продавница за леб, а да се вратите натоварени со неколку кеси? Или пак, да излезете на прошетка, а да си купите парче ...
сите 2 | | | веќе видена

 Времето брзо поминува, а не би сакале одеднаш да се најдете во староста и да се каете што не сте го искористиле животот максимално. Жално е младоста да ја ...
| | веќе видена

 Оние кои никогаш немале милениче можеби се скептични, но оние кои пораснале со нив, знаат која е вредноста да се има едно или повеќе животинчиња во домот. ...
сите 12 | | | веќе видена

 BEST BUY акција во Нептун, најпродаваните производи во 2018г. сега по супер цени со големи попусти! Нептун како најголем малопродажен ланец за бела техника и ...
сите 23 | | | веќе видена

 Иако поминаа децении од нивната смрт, сепак тоа не ги спречува луѓето да копаат по минатото и да бараат детали кои ги толкуваат како мистерии, па дури и ...
сите 23 | | | веќе видена

 Откако ѝ забраниле влез поради голотија таа напиша: „На Пикасо ќе му се допаднеше мојата облека.“ Австралиската инфлуенсерка (25) им се пожали на своите ...
сите 4 | | | веќе видена

 Неодамна Канје Вест изјави дека сака да има 7 деца, па очигледно полека се движат кон таа бројка. Иако Ким била скептична за повеќе деца заради помислата за ...
сите 10 | | | веќе видена

 Во елегантни костими во темни бои првите дами на САД и Франција изгледаа беспрекорно. Mеланија Трамп (48) беше топло пречекана од Брижит Макрон (65) на ...
сите 254 | | | веќе видена

 37.000 жители на површина од 160 km 2 . Лихтенштајн се вбројува во една од најмалите држави во светот, но нејзината предност, покрај фактот што изгледа ...
сите 9 | | | веќе видена

 Ноќеска славните чекореа по црвениот тепих на People’s Choice наградите во Лос Анџелес, покажувајќи еден моден микс од стилови, бои и дизајни. Наградите оваа ...
сите 6 | | | веќе видена

next