ЦрноБело

 Реми Малек штотуку ја одигра улогата на својот живот, која со гаранција ќе му донесе блескава кариера на филмското платно. И додека тој ги живее своите 5 ...
сите 8 | | | веќе видена

 На убавата црнокоса годините не ѝ можат ништо, а таа и Мајкл Даглас и по 18 години брак се вљубени како на првиот ден. Кетрин Зита-Џонс се појави со сопругот ...
сите 13 | | | веќе видена

 Состојбата на умот му помага на човекот да ги прифати добрите работи и да се брани од опасните, без разлика дали се работи за приватниот или професионалниот ...
сите 4 | | | веќе видена

 Турската ѕвезда ги изненади своите обожаватели со повеќе фотографии, каде позира ненашминкана и во костим за капење. Многумина го пофалија нејзиниот природен ...
сите 20 | | | веќе видена

 Пред неколку недели ми дојде еден пријател на кафе. Седевме и разговаравме за животот. Во одреден момент, станав и му реков дека ќе ги измијат шолјите и ќе ...
сите 2 | | | веќе видена

 Татичко, „Здраво, одамна немаме зборувано. Сакав само да ти кажам дека ми недостасуваш бескрајно. Ми недостасуваат твоите свиени веѓи и тој лажен лут ...
сите 5 | | | веќе видена

 Кога зборуваме за Европа, не мислиме на цела, бидејќи секаде е сè различно – од јазик, до култура, храна и правила. Но, одредени делови од континентот се ...
сите 16 | | | веќе видена

 Чудни чанти со облик на реални животинчиња во рацете, рогови на главата и чантички во кои собира само една монета – на модните писти за висока мода годинава ...
сите 3 | | | веќе видена

 Од експлицитни фотографии на 4-годишна возраст до напорни тренинзи за мускули како врвен бодибилдер на 6-годишна возраст, родителите на овие деца ги преминаа ...
сите 6 | | | веќе видена

 Кога родителите му кажаа дека е време за да си одат неговата уникатна реакција им ги стопи срцата на сите присутни. Многу деца плачат и врескаат кога треба ...
сите 3 | | | веќе видена

 Анита Хокинс Тарнер ги има најголемите природни гради во светот и моментално го држи рекордот во Гинисовата книга. На само 9-годишна возраст Анита веќе ...
сите 2 | | | веќе видена

 Вие заглавени на половина пат сте најтрагични. Сеете негативна енергија, мрачите сè околу себе, тапкате во место, сонувате за некои подобри краишта, но ...
сите 2 | | | веќе видена

next