ЦрноБело

 Колку вакви луѓе имате во сопственото опкружување? Слабички, згодни, убави девојки кои по 10 пати во денот, како расипана лента, ја вртат истата приказна – ...
сите 2 | | | веќе видена

 На концертот закажан на 2 ноември 2018-та година во Борис Трајковски, повторно ќе им оддадеме почит на големите хитови на Тоше, но и ќе слушнеме нови, досега ...
сите 69 | | | веќе видена

 Ен Хатавеј ослабела 11 килограми за улога. Леонардо ди Каприо снимал додека му течело крв од раката. Многу актери прават екстремни работи во име на најдобро ...
сите 2 | | | веќе видена

 Дали некогаш сте поминале низ тортурата која мора да чекате со часови помеѓу два лета на аеродром? Или кога летот доцни, па не знаете што со себе додека ...
сите 3 | | | веќе видена

 Принцезите се супер, имаат розови фустани и прекрасни круни, но тоа се случува само во бајките и вашата мала ќерка треба да биде свесна за тоа. Никој не може ...
сите 5 | | | веќе видена

 Киселоста на организмот е причина за многу заболувања, меѓу кои и вишокот килограми, присуството на хеликобактер пилори во дигестивниот тракт и некои ...
сите 5 | | | веќе видена

 Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кралска турнеја и предизвикаа бура реакции. Уште на пристигнувањето во ...
сите 104 | | | веќе видена

 Аријана Гранде и Пит Дејвидсон беа само неколку недели во врска, кога во јуни таа се појави со веренички прстен. Двајцата често искажуваа љубов во јавност, а ...
сите 7 | | | веќе видена

 Дали знаете колку тони тежи тагата на душа? Дали знаете колку нашите лични животни патила можат да нè променат во нашето јадро, во дел од секундата? Да нè ...
| | веќе видена

 Додека целиот свет зборува за венчавката на принцезата Еугенија, фановите на кралскиот пар Кејт и Вилијам не престануваат да ги прегледуваат нивните фотки и ...
сите 51 | | | веќе видена

 Од Роби Вилијамс до Кара Делевињ, познатите личности изгледаа префинето и гламурозно на свадбата на принцезата Еугенија. Неодамна се случи и втората кралска ...
сите 108 | | | веќе видена

 Некои обожаваат да читаат и грижливо ја редат домашната библиотека. Други пак, ја користат за од неа да создаваат уметност. Елизабет Саган ги обожава и ...
сите 3 | | | веќе видена

 Сексот е нормална работа во секоја врска, но некогаш токму мозокот може да се пошегува со вас и да ви го уништи целокупното искуство. Ако ви бегаат мислите ...
сите 10 | | | веќе видена

next