ЦрноБело

 Марија Палоска е млада, талентирана и креативна и е вистинска инспирација со љубовта и посветеноста кои ги чувствува кон своето хоби. Хобито е одличен начин ...
сите 5 | | | веќе видена

 Деновите кога само облекувавте костим за капење и нешто со што ќе се покриете пред да се упатите на плажа се веќе минато, барем за оние кои сакаат да бидат ...
сите 3 | | | веќе видена

 Колку е поголемо сонцето од Земјата или пак како изгледаат белите дробови на коњот? Ќе се изненадите! Дали можете да замислите како изгледа најголемата ...
сите 9 | | | веќе видена

 Секој човек поседува нешто по кое е посебен. Додека едни се перчат со своите доблести, истакнувајќи ги секогаш во преден план, другите тоа го прават далеку ...
сите 32 | | | веќе видена

 Во земјите на Азија владее целосно поразлична и необична атмосфера во секојдневието од останатиот свет. Многумина се збунети од нивните традиции, поглед на ...
сите 2 | | | веќе видена

 Најголем дел од нас, се научени да ги користат предметите само за нивната примарна функција. Но, многу продукти имаат повеќе намени покрај основната, и може ...
сите 2 | | | веќе видена

 Дали би си го посакале својот миленик за колега на работа? Еден возач на камион во Лондон го има ова задоволство. Пет дена во седмицата по 8 часа на ден сте ...
сите 3 | | | веќе видена

 Која е тајната на нејзиниот младешки изглед? Белинда Нортон вели дека се чувствува подобро отколку во младоста. Белинда Нортон има 41 година и е мајка на две ...
сите 2 | | | веќе видена

 Импулсивниот шопинг е добро познат поим во женскиот свет. Но, дури и кога ќе се вратат со полни кеси, повторно немаат што да облечат. Зошто? Бидејќи самиот ...
сите 5 | | | веќе видена

 Кој ќе ги извршува обврските на Прва дама ако Меланија се разведе од Доналд Трамп? Колку пари ќе земе Меланија по разводот? Постојано кружат гласини околу ...
сите 13 | | | веќе видена

 Можеби мислите дека знаете доволно за легендарниот музеј во Градот на светлината, но никогаш не е доцна да научите и нешто ново. Лувр е можеби најисконскиот ...
сите 2 | | | веќе видена

next