ЦрноБело

 Иако децата секогаш им се радуваат повеќе на играчки од на било што друго, сепак не треба да се претерува и да се преполнува домот со работи кои веќе ги ...
сите 3 | | | веќе видена

 Ако вашиот партнер ја сака и почитува својата мајка, тогаш вие сте среќна девојка затоа што од него ќе добиете третман на кралица. Каков е вашиот партнер со ...
сите 15 | | | веќе видена

 Кога станува збор за однесување на социјални мрежи, сите се посебна приказна за себе. Има луѓе кои сакаат целосно да го пренесат својот живот на социјалните ...
сите 3 | | | веќе видена

 Баба ви има билка која е решение за секој здравствен проблем и главна грижа во животот и е да не сте гладни и да не ви студи. Родителите знаат сè за нас, а ...
сите 10 | | | веќе видена

 „Може да имате бајка, дури и без принц. Ова е мојата свадба од соништата - само без принцот Шармантен“, вели 40-годишната Лаура. е 40-годишен фитнес ...
сите 2 | | | веќе видена

 Се сеќавате на во овалната канцеларија во Белата куќа и игра стриптиз само за очите на раперот T.I? Веруваме во вашиот потврден одговор. Мелани Марден е ...
сите 88 | | | веќе видена

 Многу хотели низ светот се обидуваат да одржат високо ниво и да ги задоволат гостите на секој можен начин. Не зборуваме само за луксуз, туку и за ...
| | веќе видена

 Двајцата актери отсекогаш знаеле како да остават впечаток како на филмското платно, така и на црвениот тепих. Џони Деп (55) се појави на британската премиера ...
сите 4 | | | веќе видена

 Познатиот автор на „Игра на тронови“, Џорџ Рејмонд Ричард Мартин отсекогаш имал афинитети кон пишувањето и фантазијата. Поради тоа не е ни чудно што во 1963 ...
сите 3 | | | веќе видена

 Принцот Чарлс го означи својот 70-ти роденден позирајќи со своите синови, нивните сопруги и внуците за фантастичен семеен портрет во природа. На првата фотка ...
сите 29 | | | веќе видена

 Во јули 1973 Камила се омажи со Ендрју, а Чарлс стана близок пријател на семејството и кум на нивниот син Сем. Љубовната приказна на Камила Паркер Боулс и ...
сите 22 | | | веќе видена

 Гледам секој момент од слободното време да го поминам во природа, но не и да посетувам едни исти места цело време. Поради обврските, најчесто викендите ми го ...
| | веќе видена

next