Можеме да му се заблагодариме на Интернет за промовирање на некои од најбизарните теории на заговор за познати личности. Скоро секоја славна личност била ...
сите 5 | | | веќе видена

Останаа помалку од седум дена до претседателските избори во САД, а изборната кампања е при крај. Иако не е сигурно дека ова се последните трикови на ...
сите 12 | | | веќе видена

Пејачката Наташа Беквалац важи за една од најубавите жени на естрадата па армија од фанови постојано ја поддржуваат во сите нејзини успеси но и неуспеси ...
сите 8 | | | веќе видена

Една од најсексапилните жени на светот, манекенката Ирина Шајк ги воодушеви своите бројни обожаватели со својата последна објава, а сигурни сме дека збуни ...
сите 4 | | | веќе видена

Актерката прв пат по разводот зборуваше за своите деца, кои ги посвои во бракот со Том Круз. Познатите поранешни сопружници, актерите Том Круз и Никол Кидман, ...
сите 10 | | | веќе видена

По шпекулациите за брак Од кога се вљуби во осум години помладиот готвач Емилио Витол, актерката Кети Холмс не крие колку ужива во тоа. Овој пар веќе неколку ...
сите 7 | | | веќе видена

Бела Хадид на својот Инстаграм објави неколку фотографии во секси долна облека од дизајнерката и пејачка Ријана Манекенката Бела Хадид не може да престане да ...
сите 14 | | | веќе видена

Модната дизајнерка Донатела Версаче, не крие дека со години е зависна од пластични операции. Таа почнала да го менува својот лик пред повеќе од три децении. ...
сите 7 | | | веќе видена

Раперот Стефан Ѓуриќ – Раста преку своите адвокати му се заканил на Ѓорѓе Давид дека ќе го претепа кога ќе излезе од притвор откако Дејвид јавно побара Раста ...
сите 3 | | | веќе видена

Девојката на Бред Пит, Никол Потуралски (27) и нејзиниот сопруг Роланд Мери (68) изгледаа посреќни заедно од кога било на вечера во Берлин во петокот вечерта. ...
сите 18 | | | веќе видена

Архитектот Никола Агиус создал цела низа различни простори, сите во микро стан од 24. квадратни метри. Со специјална техника направил кујна што се преклопува ...
сите 3 | | | веќе видена

Крсте Велкоски, нашиот репрезентативец важи за миленик на фановите на Сараево. Капитенот на “бордо“ тимот важи за еден од најдобрите фудбалери на Сараево во ...
сите 30 | | | веќе видена

Судот во Лос Анџелес ја отфрли тужбата на Џејмс Сафечук против две компании на починатиот Мајкл Џексон. Сафечак (42) е еден од двајцата главни протагонисти на ...
сите 2 | | | веќе видена

Американската актерка и продуцентка, Џенифер Анистон, првпат е видена во јавност после осум месеци, а папараците ја 'уловиле' додека завршувала секојдневни ...
сите 3 | | | веќе видена

Доколку размислувате за вашата прва тетоважа, веројатно истражувате сè што треба да знаете за самиот процес на тетовирање. Покрај изборот на видот и големината ...
сите 2 | | | веќе видена

Познатата манекенка повторно ја направи истата „грешка“ кога носеше многу кратки шорцеви кои го истакнуваа нејзиниот интимен дел од телото. Американската ...
сите 2 | | | веќе видена

next