Оф Нет

Еден од најголемите тенисери на сите времиња, Шпанецот Рафаел Надал после долга пауза надвор од терените, соопшти дека е целосно спремен да му се врати на ...
сите 24 | | | веќе видена

Шест месеци по неочекуваниот шокантен отказ како функционер во Милан задолжен за спортскиот дел, легендарниот Малдини се отвори и објасни зошто биле отпуштени ...
сите 28 | | | веќе видена

Дваесет годишниот англиски репрезентативец веќе ја освои разгалената мадридска публика како ретко кој играч за толку брзо време. Има вкупно 15 гола и 4 ...
сите 22 | | | веќе видена

Илон Маск го даде најлегендарниот можен одговор кога го прашаа за „свилениот гајтан“ кој му го стегаат воук корпорациите како Дизни, откажувајќи го своето ...
сите 7 | | | веќе видена

Рома под водство на Жозе Мурињо игра топло-ладно веќе подолго време. Очигледно дека екипата не е кадарна за поголеми дела а ни Португалецот не оддава впечаток ...
сите 28 | | | веќе видена

next