Оф Нет

Млад дечко од Л:А. со холивудски амбиции, досега немал ксмет па добива само улоги на тотално маргинален статист. Ама, наместо да падне во депресија, прави едно ...
сите 2 | | | веќе видена

Реал Мадрид лани го купи младиот руски голман Андреј Лунев кој беше предвиден за трет голман после Куртоа и Кејлор Навас, но во меѓувреме Зинедин Зидан го ...
сите 58 | | | веќе видена

Туристи се шлаат на брегот на Исланд и зјапаат во глечери, кога еден од глечерите паѓа жртва на глобалното затоплување. Интересно, само за тој што снима.
сите 9 | | | веќе видена

Откако маката што филмаџиите ја имаат со стриминг сервисите како Нетфликс стигна до таму богот на Холивуд, Спилберг, да проговори околу тоа, сега и ...
сите 4 | | | веќе видена

Главниот удар на Гриндел му го нанел реномираниот весник Der Spiegel. На 29 март овој медиум објавил материјал во кој стои дека од јули 2016 до јули 2017, ...
сите 9 | | | веќе видена

Виљареал и Барселона синоќа одиграа луд натпревар со 8 гола. Барса во прво полувреме имаше водство 1:2, но Виљареал во вториот дел успеа да направи целосен ...
сите 68 | | | веќе видена

Миралем Пјаниќ или како што пред неколку дена босански коментар го нарече „босанскиот Жунињо“, денеска полни 29 години. Сите знаеме колку добар играч е и каков ...
сите 9 | | | веќе видена

Видни ликови од новата американска левица (Сандерс, Окасио-Кортез) стануваат гласни заговорницџи на Модерната Монетарна Теорија (ММТ) по која централните банки ...
сите 3 | | | веќе видена

next