Оф Нет

Многумина ги трпат своите бракови пошто некои од најлошите работи и сцени веќе им се имаат случено. На свадбата. Компилација од неверојатни моменти од ...
сите 3 | | | веќе видена

Последниве години се одвивало масовно прислушување на Европјани. Неовластено се собирале и чувале лични податоци од полициски извештаи, мобилни комуникации и ...
сите 4 | | | веќе видена

И покрај поразот од силната Словенија на стартот на Европското првенство, Македонија доби неколку играчи пред кои стои блескава иднина во репрезентативниот ...
сите 346 | | | веќе видена

Често знаеме да се исчудуваме над постапки на некои луѓе, заборавајќи со кого си имаме работа, колку конформизмот е фабричка опрема на човекот и во колкава ...
сите 4 | | | веќе видена

Тоа што струјата е скапа и што ќе нема парно, не е проблем струјомерот да врти ко расипан таксиметар. Гraдскиот трговски центар секогаш бил галантен околу ...
сите 2 | | | веќе видена

Легендарниот капитен на Вардар 1961 и двократен европски шампион синоќа на мечот со Словенија во рамките од 1. коло од групата А на Европското првенство се ...
сите 482 | | | веќе видена

next