Оф Нет

„Ти ништо не играш. Ти не ги уважуваш ни играчите ни навивачите. Ти како да имаш вирус: ги заразуваш сите околу тебе“, според The Telegraph Мурињо вака му ...
сите 32 | | | веќе видена

Родители сте, имате тинејџери ама не се дома па наоѓате мала временска оаза за да испиете едно кафе на раат. Но, ете ги нив на врата. Но, ете и решение.
сите 5 | | | веќе видена

Се вика Ву Леи и има 27 години. Потпиша со Еспањол и стана само вториот Кинез во историјата кој заиграл во најдобрата шпанска Ла Лига. Ву Леи е најдобриот ...
сите 4 | | | веќе видена

Ви текнува како Рамбо и Макавеев се заебаваа со српските три прста па им најдоа ново значење? На сличен начин, оној албански симбол со рацете во форма на ...
сите 5 | | | веќе видена

next