Оф Нет

Видеото не е ништо посебно но ситуацијата е уникатна и смирувачка за вашите секојдневни проблеми. Замисли, лебот го вадиш од нешто во кое основно средство за ...
сите 2 | | | веќе видена

Првиот автогол падна уште во 4’ минута. Си го даде Фикајо Томори кој игра стопер а е позајмен баш од Челси во Дерби. Роден од нигериски родители во Канада, а ...
| | веќе видена

Росонерите синоќа ја совладаа Џенова со гол во 91-ва минута и избија на четвртата позиција на табела која ја делат заедно со Лацио. Тоа не изгледа за нив лошо ...
сите 29 | | | веќе видена

За ова необично гостување Реал тргна со неколку стандардни првотимци меѓу кои Рамос, Бензема, Асенсио, Васкез, Кејлор Навас. После дебаклот од Барселона, не ...
сите 6 | | | веќе видена

1. Треба да се изложени на реалниот свет и неговите предизвици, со сите присутни гадости. Кога се обидувате да ги заштите од непријатности, конфликти, навреди, ...
сите 2 | | | веќе видена

next