Оф Нет

Откако беше збунет од УСБ драјв, од немајкаде јапонскиот министер за сајбер-безбедност ја призна најголемата фалинка во своето резиме - никогаш нема користено ...
сите 12 | | | веќе видена

Младинскиот турнир во Милано му служи на ATP како поле за експерименти и таму најчесто тестираат нови топчиња, тестираат роботи-судии како и иновативни видео ...
сите 2 | | | веќе видена

Тоа на нашки е точно 101 метар. Дечкото зема (голтна) воздух неколку пати и со пераји тргна удолу, на длабочина на која поради притисокот, човечките бели ...
| | веќе видена

Жан Клод Јункер. Еден од моќните лидери кои ја предводат моќната Европа. Држи прес конференција за потребата да се има моќна европска армија. Само што облекол ...
сите 16 | | | веќе видена

Пред да ги извадиме нашите локални есапи, натежнати со сопствени математики, фино е да се погледне како проблемот, од кој идентично страдаат и далеку поголеми ...
сите 2 | | | веќе видена

Метју Амроливала е спикер на Би Би Си. Од јазици зборува само англиски. Ама додајте му малку софтвер и ете го Метју как течно зборува шпански, мандариснки или ...
| | веќе видена

Змискиот инстинкт на Луис му го отворил патот кон Европа. Во летото 2006 техничкиот директор на холандски Гронинген, Хенк Велдмате отишол во Уругвај да ...
сите 3 | | | веќе видена

next