Оф Нет

Се испоставило дека на 10 минути пред мечот против Јохана Конта во Сан Хозе, Серена прочитала на Инстаграм дека убиецот на нејзината полу-сестра Јетунде ...
сите 11 | | | веќе видена

На почетокот на 1800-те Британците со дозвола на Турците, тогашните владетели на сè во овој дел од светот, од Грција одземаат непроценливи национални богатства ...
сите 2 | | | веќе видена

Замислете нкој од оние стандардни гости по дебатните емисии на македонските телевизии (секоја ТВ си има свој шпил гости) да признае дека тоа што тој е на ...
| | веќе видена

Жорже Мендеш од раната младост мислел само на фудбал и на бизнис: продавал стара облека од втора рака на бувљак во градчето Петрогал и мечтаел да заигра за ...
сите 4 | | | веќе видена

ТРЕНИНЗИТЕ СТАНАЛЕ ПОИНТЕРЕСНИ И ПОЧЕСТИ Ковач сака да повторува дека современите фудбалери тренираат малку. „Погледнете ги индивидуалните спортови. Луѓето ...
сите 53 | | | веќе видена

На крај памет не ни паѓа да влегуваме во оние „принципиелни“ кавги за тоа кој колку ќе добие од медиумскиот колач за референдумот. Еве, ние тоа бесплатно... ...
сите 5 | | | веќе видена

next