Оф Нет

Жан Клод Јункер. Еден од моќните лидери кои ја предводат моќната Европа. Држи прес конференција за потребата да се има моќна европска армија. Само што облекол ...
сите 19 | | | веќе видена

Пред да ги извадиме нашите локални есапи, натежнати со сопствени математики, фино е да се погледне како проблемот, од кој идентично страдаат и далеку поголеми ...
сите 18 | | | веќе видена

Метју Амроливала е спикер на Би Би Си. Од јазици зборува само англиски. Ама додајте му малку софтвер и ете го Метју как течно зборува шпански, мандариснки или ...
| | веќе видена

Змискиот инстинкт на Луис му го отворил патот кон Европа. Во летото 2006 техничкиот директор на холандски Гронинген, Хенк Велдмате отишол во Уругвај да ...
сите 2 | | | веќе видена

Еволуцијата на фудбалот ги опфати и слободните удари или прекините, како сакате повеќе. Така сме гледале зад топката да се наредат 3-4 играчи и како во играта ...
сите 4 | | | веќе видена

Стварно не сте човек да ве остави. Па добро бре, биваше ли до толку да немате срам да му барате на Бранко да ни станува прецедник? Малку ли сторил човекот ...
сите 2 | | | веќе видена

Ѕирнете едно освежувачко мотивационо видео со поента да одите до крај, дури и кога мислите дека трката е изгубена. Ова „да одите до крај“ важи и за гледањето ...
сите 3 | | | веќе видена

Додека неговите другарчиња си тераат безгрижно детство со сладоледи, грицки и играчки, малиот решава сите парички да ги заштедува во својата касичка за еден ...
сите 3 | | | веќе видена

next