Оф Нет

Краткиот одговор е дека и короната сака на чисто. Подолгиот одговор го елаборира врвниот босански глумец Јосип Пејаковиќ. А Вистиномер , наместо сега да ни се ...
| | веќе видена

Човек од партијата на Вучиќ држи прес - конференција. Додека зборува, шара со погледот лево и десно, за сите присутни да имаат чувство дека ним им се обраќа. ...
сите 68 | | | веќе видена

Во дербито на вечерта во НБА, Голден Стејт (34-13) ја совлада Јута (30-17) со 94:92. Најјак момент на мечот беше потегот со кој Џодан Пул од Вориорс го измести ...
сите 92 | | | веќе видена

Верувале или не, Галатасарај е на две места од зоната за испаѓање од турската Суперлига со 27 бода. Имаат четири порази по ред, го отпуштија тренерот Фатих ...
сите 3 | | | веќе видена

Свињите можат да закачат коронавирус но не се разболуваат од ковид ниту заразуваат други so вирусот благодарејќи на една ефикасна стратегија: нивните заразени ...
сите 9 | | | веќе видена

Ако уште не сте дигнале раце да го разберете светов (топло препорачуваме), фаќајте чекор со виртуелниот универзум во кој цените на недвижнини растат побрзо од ...
| | веќе видена

Првиот човек на германската морнарица мораше да отстапи од функцијата затоа што го пофалил рускиот претседател. Па дури и не го ни пофалил туку само рекол дека ...
сите 65 | | | веќе видена

После сите проблеми кои ги имаат со коронавирусот и не можеа да најдат кој да брани против Црна Гора, Холанѓаните успеаа да стигна до голема победа. Сторијата ...
сите 146 | | | веќе видена

next