Оф Нет

Најавата за американско повлекување од историскиот договор за контрола на вооружувањето со Русија нема многу врска ни со нуклеарното оружје ни со Москва. ...
сите 64 | | | веќе видена

ГРУПА Е АЕК - Баерн Минхен 0:2 Ајакс - Бенфика 1:0 ГРУПА Ф Хофенхајм - Лион 3:3 Шахтјор Доњецк - Манчестер Сити 0:3 ГРУПА Г Реал Мадрид - Викторија Плзен 2:1 ...
сите 56 | | | веќе видена

Во време на сериозна анти-мигрантска државна политика на италијанската влада, една симпатична девојка стана најголем адвокат на борбата за човекови права и ...
сите 24 | | | веќе видена

Нормално дека се единствен ваков клуб во земјата (а веројатно и пошироко), и како такви немаат ама баш никој со кого да се пробаат. Без разлика што дефицитот ...
| | веќе видена

next