Оф Нет

Почитувани, Од утрово се до моментов во хотел Арка трае вандалски напад од 20тина хулигани организирани од сопственик на дивоградба која се гради во Старата ...
сите 19 | | | веќе видена

Во салонот на Киа Моторс Македонија во Скопје веќе може да се види и проба Kia Sportage – моделска година 2019. Тоа се првите балкански примероци пристигнати ...
сите 6 | | | веќе видена

82’ минута од мечот на 1/32 финалето на Купот на Германија. Хановер го водел Карлсруе со 0:4 и тогаш тренерот на гостите Андре Брајтенрајтер во игра го пуштил ...
сите 2 | | | веќе видена

Руски он-лајн тролови развија локално меме во центарот на кое ни крив ни должен се најде Илон Маск, на кого му ги претставуваат некои од врвните достигнувања ...
сите 13 | | | веќе видена

Се испоставило дека на 10 минути пред мечот против Јохана Конта во Сан Хозе, Серена прочитала на Инстаграм дека убиецот на нејзината полу-сестра Јетунде ...
сите 11 | | | веќе видена

На почетокот на 1800-те Британците со дозвола на Турците, тогашните владетели на сè во овој дел од светот, од Грција одземаат непроценливи национални богатства ...
сите 2 | | | веќе видена

Замислете нкој од оние стандардни гости по дебатните емисии на македонските телевизии (секоја ТВ си има свој шпил гости) да признае дека тоа што тој е на ...
| | веќе видена

Жорже Мендеш од раната младост мислел само на фудбал и на бизнис: продавал стара облека од втора рака на бувљак во градчето Петрогал и мечтаел да заигра за ...
сите 4 | | | веќе видена

next