Оф Нет

Супер штосен промотивен спот за шелтер за вдомување кучиња. Магионичар им прави трикчиња па човек може да си одбере кучешки табиет кој му одговара според ...
сите 5 | | | веќе видена

Изминативе денови неколку жени излегоа со обвиненија против научникот Нил Деграс Тајсон за сексуално малтретирање кои се движат од силување во дрогирана ...
сите 2 | | | веќе видена

За змиите се верува дека во суштина се мирни животни кои никогаш не напаѓаат освен ако не се уплашат или се почувствуваат загрозени. И си седиш така во ...
сите 2 | | | веќе видена

Со години речиси консензуално беше нарекуван генијалец и визионер за оваа година да ја почувствува и злобната страна на славата, која беше покрената од ...
сите 40 | | | веќе видена

Новото шоу на Меси значеше и неверојатен 32. хет трик за Барселона. Во историјата на шпанска Ла Лига сега Кристијано Роналдо му бега „само“ два хет-трика ...
сите 52 | | | веќе видена

Треба изгледа Македонци да се појават на Олимпико за да победи Лацио. Ова им е последниот триумф.
сите 3 | | | веќе видена

Монструозниот фаул на Томас Милер на мечот од ЛШ против Ајакс се виде уште во старт дека има потенцијал за нешто повеќе од фудбал, а го препознаа луѓето кои се ...
| | веќе видена

next