Оф Нет

Во месец и половина, втор случај со срцев напад кај навивач на трибините и по брза реакција на лекарските служби, сè се завршило добро. На мечот Вотфорд - ...
сите 8 | | | веќе видена

Пак ќе кажеме дека Европа е полна со јаки од генерацијата 2000-та. Винисиус игра веќе четврта сезона на Бернабе, каде одлично се кали. Сезонава му е најдобра ...
сите 18 | | | веќе видена

Ако едни Словенци викаат дека порано живееле почисто и посигурно, што останува за нас, кои можеме да бидеме убиени од човек кој е во затвор, да настрадаме во ...
| | веќе видена

Не знаеме ништо за авторот ама податоци и онака ќе нè оддалечат од суштината, дека се работи за љубовна песна и дека авторот се осеќа доволно силен таа љубов ...
| | веќе видена

Делта која со месеци го коси светот потекнува од Индија. Нејзиниот наследник омикрон потекнува од Боцвана и Јужна Африка. Индија и Јужна Африка повеќе од една ...
сите 11 | | | веќе видена

Во разговор со Алдо Кацуло од Кориере Дела Сера , Златан Ибрахимовиќ опфати неколку теми меѓу кои и неговата нова биографска книга „Адреналин“ пишана во ...
сите 65 | | | веќе видена

Од плановите за стимул за примање вакцина против ковид-19 сега се премина на планови за плаќање глоба се додека не се вакцинираш. За сега во оптек се два ...
сите 41 | | | веќе видена

next