Оф Нет

Луѓе низ светот погрешно се уверени дека повеќе не треба да се пазат од ковид-19 само затоа што се целосно вакцинирани, предупредува првиот човек на СЗО. ...
сите 53 | | | веќе видена

Капитенот на Лејкерс и најдоминантна фигура во НБА лигата во последните 15 години, има толку големо влијание што буквално прави што сака по паркетите. Откако ...
сите 37 | | | веќе видена

Четириминутна кринџ реклама од Норвешка чија главна фабула е дека Дедо Мраз е хомосексуалец. Па се заљубуваат со еден татко, помлад од него, со лапање, со све ...
сите 15 | | | веќе видена

Ливерпул е немилосрден и меле во Лига на шампиони. Дури и во ситуација кога се пласирани понатаму во следна фаза, играат со речиси прв тим и најголемите ѕвезди ...
сите 29 | | | веќе видена

Големите бројки што се вртат се годините старост на ушите, ситните фреквенција на звук. Ако кажете дека и после 35-34 видеово има звук, извинете, ама не можеме ...
сите 16 | | | веќе видена

23 гола паднаа синоќа во Лига на шампиони, а за издвојување се двата од Енфилд Роуд, каде Ливерпул и пласиран го доби Порто. Тијаго Алкантара и Мохамед Салах ...
сите 33 | | | веќе видена

Неполн ден откако беше назначена, првата премиерка во историјата на Шведска, Магдалена Андерсон, поднесе оставка на премиерската позиција. Андерсон ја дава ...
сите 33 | | | веќе видена

Реал Мадрид, Интер, ПСЖ и Спортинг вечерва обезбедија осминафинале во ЛШ, каде таму од претходно патници се Сити, Ајакс и Ливерпул. Драматична стана ...
сите 104 | | | веќе видена

Фудбалерите на Наполи го загубија важното гостување од Лига Европа во Русија со 2:1. Стрелец на единствениот гол за Наполитанците беше Елиф Елмас. Руи Виторија ...
сите 45 | | | веќе видена

*********** Севдалинката која ја нацртал малиот е: „Мујо кује коња по мјесецу, Мујо кује а мајка га куне“
сите 2 | | | веќе видена

На 26 октомври гореа бараките кај што беше Судот за прекршоци во Градскиот парк во Скопје (види кај СДК ). Едн месец подоцна, читателка ни испраќа фотографии ...
сите 11 | | | веќе видена

next