Гостивар

  во

  Министерството за здравство информираше дека денеска се регистрирани 641 нови случаи на коронавирус во Македонија, што е нов рекорд, откако пред 6 дена ...
  сите 466 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на автопатот Тетово-Гостивар по излетување на возило од коловозната лента. Соообраќајката се случила околу 15 ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Млад гостиварец на 43 годишна возраст е една од жртвите на коронавирусот регистирирани во последните 24 часа, соопшти Министерството за здравство. Според ...
  сите 466 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на автопатот Тетово-Гостивар по излетување на возило од коловозната лента. Соообраќајката се случила околу 15 ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на автопатот Тетово-Гостивар по излетување на возило од коловозната лента. Соообраќајката се случила околу 15 ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Министерството за здравство соопшти дека денеска во Македонија се регистрирани 641 нови случаи на вирусот Ковид-19, што претставува рекорд на новозаболени од ...
  сите 466 | | | веќе видена

  Две лица се повредени во сообраќајна незгода на автопатот Тетово-Гостивар по излетување на возило од коловозната лента. Соообраќајката се случила околу 15 ...
  сите 177 | | | веќе видена