После долги години литвански Жалгирис успеа да се пласира на Ф-4 од Евролигата, овој момент беше емотивен за сите фанови, но посебно емотивен за една од ...
сите 25 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување во емисијата Клик Плус на телевизија 21 рече дека нема што да се преговара околу ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето на емисијата „Клик Плус“ на телевизија 21 рече дека наместо постојано да се поставува прашањето ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во „Клик Плус“ на телевизија 21 се осврна и на отворањето на автопатот и на начинот како тој ...
сите 114 | | | веќе видена

Мислам дека ДУИ го има промашено комплетно политичкиот дискурс. На темата плукај го ВМРО-ДПМНЕ, достигнаа до кај што достигнаа. Тие губат од тие што се со нив ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ21 зборуваше за настаните од 27 април каде ја посочи ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното гостувањето на емисијата Клик Плус на ТВ21 рече дека најголемиот губитник од настаните на 27 ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Клик плус“ на телевизијата 21 вели дека Владата ја лаже јавноста за висината на ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во „Клик Плус“ на телевизија 21 кажа дека разликата меѓу оваа опозиција сега и опозицијата во ...
сите 114 | | | веќе видена

Она што можам сега да ви го кажам е дека на дневна основа сретнуваат десетици луѓе кои ми приоѓаат на улица, дел од нив ми се претставуваат со име и презиме, ...
сите 114 | | | веќе видена

- Ние не одбравме да шетаме по улица и да фарбаме и кршиме згради кои што се во Скопје и државните инситуции. Одлучивме да седнеме на маса и да понудиме ...
сите 114 | | | веќе видена

Читам по порталите дека за Чебрен и Галиште домашните банки имале обезбедено 220 милиони. Прво од каде знаеме дека толку ќе чини, кога немаме ниту проект? Ова ...
сите 59 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето на телевизијата 21 изјави дека ветувањето на СДСМ во предизборието за 500 евра просечна плата е ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во „Клик Плус“ на телевизија 21 се осврна и на настаните во Собранието од 27 април ...
сите 114 | | | веќе видена

Законот за јазиците ќе стапи на сила и покрај тоа што претседателот на државата, Ѓорге Иванов одбива да го потпиша, ова во гостување на телевизија Телма ...
сите 93 | | | веќе видена

На работното место може да ви се случи се – неочекувани состаноци, многу работа… Во такви ситуации, многу е важно да имате добар оброк што ќе ви даде доволно ...
сите 13 | | | веќе видена

next