Борис Трајковски

  во

  Во пресрет на претседателските избори во мај идната година ниту една партија досега не промовираше свој кандидат, а нема ниту независни кандидати. Но како и ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Градоначалникот Шилегов, поддржан од владејачкото мнозинство во Советот на градот Скопје донесоа неразвоен, мегаломански и непродуктивен буџет. Градот Скопје ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Вчерашната објава на Скопје Инфо дека постои голема веројатноста идниот Претседател на државата да биде жена создаде бура од коментари помеѓу корисниците на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Градоначалникот Шилегов, поддржан од владејачкото мнозинство во Советот на градот Скопје донесоа неразвоен, мегаломански и непродуктивен буџет. Градот Скопје ...
  сите 10 | | | веќе видена

  22. издание на популарната манифестација „Златна бубамара на популарноста“ ќе се одржи на 21 февруари 2019 година во арената „Борис Трајковски“, соопштија ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Градоначалникот Шилегов, поддржан од владејачкото мнозинство во Советот на градот Скопје донесоа неразвоен, мегаломански и непродуктивен буџет. Градот Скопје ...
  сите 12 | | | веќе видена

  По распродадените концерти во соседна Србија, триото Аца Лукас, Милица Павловиќ и Пеџа Меденица се подготвуваат во Скопје, во ВИП Арена Борис Трајковски да ја ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Градоначалникот Шилегов, поддржан од владејачкото мнозинство во Советот на градот Скопје донесоа неразвоен, мегаломански и непродуктивен буџет. Градот Скопје ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Кога сум во Македонија сум многу возбуден и опуштен, затоа што моите домаќини секогаш ми ја пренесуваат таа специфична фамилијарна енергија. Кога сум во салата ...
  сите 13 | | | веќе видена