Борис Трајковски

  во

  Загубата на вода во водоводниот систем во Скопје изнесува околу 50 отсто, додека според европските и светските искуства и трендови оптималното ниво на загуби ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Загубата на вода во водоводниот систем во Скопје изнесува околу 50 отсто, додека според европските и светските искуства и трендови оптималното ниво на загуби ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Екипата на Металург денеска со почеток од 17:00 часот ќе се соочи со Чеховски Медведи во рамките на шестото коло од Лигата на шампионите. Нашиот вицешампион ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Како земја кандидатка за членство во Европската Унија мораме да ги следиме овие трендови и да го достигнеме овој процент во наредните години. Во загубата на ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Вчера Македонија повторно во еден глас пееше за Тоше Проески на концертот кој се одржа во Арената „Брис Трајковски“. Пејачот кој прерано не напушти кога го ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Фото: МИА Синоќа во спортската сала “Борис Трајковски” во Скопје се одржа концертот во чест на Тоше Проески. Одново одекнаа неговите најголеми хитови, а на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Синоќа во спортската сала “Борис Трајковски” во Скопје се одржа концертот во чест на Тоше Проески. Одново одекнаа неговите најголеми хитови, а на концертот ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Концертот на кој настапија многубројни македонски и странски изведувачи, се промовираа негови нови синглови, гласно се пееја сите негови најголеми хитови, се ...
  сите 18 | | | веќе видена