Реал

  во

  Поранешниот менаџер на Челзи, Антонио Конте беше прва мета на Флорентино Перез кога се знаеше дека Јулиен Лопетеги ќе добие отказ, сепак Италијанецот не седна ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Откако Хулен Лопетеги од коло во коло редеше се повеќе негативни рекорди во клупската историја, привремениот тренер на клубот, Сантијаго Солари веќе постави ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација размислува да го смени распоредот во евро-куповите, објави „АС“. Средбите од Лигата на шампионите кои сега се играат во вторник ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Според пишувањата на Мундо Депортиво, Сантијаго Солари ќе проодлжи на кормилото на „Кралевите“ до крајот на сезоната, документите веќе се испратени до ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Шпанските медиуми утрово објавија информација поврзана со иднината на Сантијаго Солари во „Кралскиот клуб“. По најуспешниот старт по првите четири кола, во ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација размислува да го смени распоредот во евро-куповите, објави „АС“. Средбите од Лигата на шампионите кои сега се играат во вторник ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација размислува да го смени распоредот во евро-куповите, објави „АС“. Средбите од Лигата на шампионите кои сега се играат во вторник ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Откако Жулен Лопетеги од коло во коло редеше се повеќе негативни рекорди во клупската историја, привремениот тренер на клубот, Сантијаго Солари веќе постави ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Сантијаго Солари успеа да ја вметне позитивната свежина во составот на Реал Мадрид и европскиот шампион изминатава вечер стигна до четвртата последователна ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Динамо Загреб успеа да победи во дербито против Локомотива со 1-0 во хрватската лига, а со тоа продоложи со добрите игри со походот кон титулата. Меѓутоа, овој ...
  сите 13 | | | веќе видена