Реал

  во

  Поранешниот претседател на Сантош, Марсело Тешеира раскажа како во 2006 година успеа да го запре Нејмар да замине во Реал Мадрид. - Тој се восхитуваше на Реал ...
  сите 189 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Сантос, Марсело Тешеира раскажал како во 2006 година успеа да го запре Нејмар да замине во Реал Мадрид. Тој се восхитуваше на Реал ...
  сите 189 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Сантош, Марсело Тешеира раскажа како во 2006 година успеа да го запре Нејмар да замине во Реал Мадрид.– Тој се восхитуваше на Реал ...
  сите 189 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Сантош, Марсело Тешеира раскажа како во 2006 година успеа да го запре Нејмар да замине во Реал Мадрид. – Тој се восхитуваше на Реал ...
  сите 189 | | | веќе видена

  И денес сме тука да известуваме за се што се случува на трансфер пазарот, како што се наближуваме до крајот ситуацијата станува поинтересна, а веројатно до ...
  сите 189 | | | веќе видена

  Герет Бејл се најде во почетниот состав на Реал Мадрид за натпреварот со Селта Виго и одигра одличен натпревар со кој си „купи“ нови кредити кај Зинедин Зидан ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Сантош, Марсело Тешеира ги сподели своите сеќавања за детските години на Нејмар кога беше во неговиот клуб. Не е тајна дека, како ...
  сите 189 | | | веќе видена