Реал

  во

  Шпанска „Марка“ пишува дека Реал Мадрид нема намера да се откаже од услугите од хрвтскиот фудбалер, Лука Модриќ па кралскиот клуб ќе потпише нов договор со ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Шпанска „Марка“ пишува дека Реал Мадрид нема намера да се откаже од услугите од хрвтскиот фудбалер, Лука Модриќ па кралскиот клуб ќе потпише нов договор со ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Како што пренесува еминентниот шпански весник „Марка“, Лука Модриќ и Реал Мадрид конечно постигнале договор за продолжување на соработката. Хрватскиот маестро ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Како што пренесува еминентниот шпански весник „Марка“, Лука Модриќ и Реал Мадрид конечно постигнале договор за продолжување на соработката. Хрватскиот маестро ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Хрватскиот репрезентативец Лука Модриќ и дефинитивно одлучи каде ќе ја заврши својата кариера. Како што тврди шпанска „Марка“ се е договорено меѓу Модриќ и ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Хулен Лопетеги пред извесно време за првпат јавно проговори за неуспешната етапа која ја имаше како тренер на Реал Мадрид, а во ексклузивната полноќна програма ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо влезе во војна со навивачите на Атлетико Мадрид уште за време на натпреварот во Лигата на шампионите, а провокациите продолжија и по крајот ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Пресметки со најсилните европски репрезентации како Србија, Франција, Шпанија, Грција, Турција, Русија, Литванија, е новата реалност за македонската ...
  сите 26 | | | веќе видена