Реал

  во

  Германскиот репрезентативец, Месу Озил оваа сезона не се наигра во дресот на Арсенал, бидејќи има голем проблем со повредите. Озил пропушти поголем дел од ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез се закани дека ќе го напушти бордот на диретори на Шпанката фудбалска федерација. Тој е револтиран од неколку ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез се закани дека ќе го напушти бордот на диретори на Шпанката фудбалска федерација. Тој е револтиран од неколку ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Вториот интернационален камп на Реал Мадрид Фондацијата вчера и официјлно беше отворен во Охрид. Македонија Добредојде на децата им посака носителот на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Еден Азар има уште година и половина договор со Челси и се повеќе и повеќе се зборува за неговата судбина.Познато е дека мадридски Реал е заинтересиран за ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Вториот интернационален камп на Реал Мадрид Фондацијата вчера и официјлно беше отворен во Охрид. Добредојде на децата им посака носителот на лиценцата Влатко ...
  сите 14 | | | веќе видена