Реал

  во

  Сопругата и агент на Мауро Икарди се расплака додека гостуваше во една ТВ емисија. Откако ја прашаа за конфликтот со сестрата на Мауро Икарди, Ванда беше многу ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Времето на Герет Бејл во Реал Мадрид е минато и најверојатно тој ќе го напушти тимот на крајот од сезоната.Но, проблем за Реал е тоа што нема понуди на адреса ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Според пишувањата на Марка, Реал Мадрид нема добиено ниту една понуда за Герет Бејл па лидерите на „Бернабеу“ ја разгледуваат опцијата да го испратат ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Атлетико Мадрид веќе има готов план, ако во летниот преоден рок Антоан Гризман реши да си замине од „Ванда Метрополитано“. Португалскиот весник „Рекорд“ ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Како што пренесува „Калчомеркато“, италијанскиот шампион Јувентус подготви понуда за играчот за врска на Реал Мадрид, Иско. Судбината на шпанскиот фудбалер во ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Карим Бензема постигна три гола на вчерашниот меч против Атлетик Билбао и уште еднаш потврди дека е во подобра форма од сите свои останати соиграчи во Реал ...
  сите 30 | | | веќе видена