Реал

  во

  Зинедин Зидан сака што поскоро да се раздели со Герет Бејл, но на Велшанецот не му се брза и неговиот агент предупредува дека нема шанси играчот да замине на ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Нашата редакција секој ден навремено ќе ве информира за се што се случува на трансфер пазарот – сите трансфер информации на едно место! -Вест на денот е секако ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Агентот на Герт Бејл категорично демантира дека Велшанецот ќе замине на позајмица и предупредува дека напаѓачот би можел да остане во Реал Мадрид до крајот на ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Кили Гонзалез важеше за едно од најопасните класични крила на крајот од 90-тите и почетокот на новиот милениум, а пред се брилјираше во дресот на Валенсија ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кога на почетокот на 2000-те испаднал од Примера во втора лига, Атлетико го изучувал маркетингот и пуштил моќна кампања под наслов „Година во пеколот“. Во едно ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Зинедин Зидан имаше прилично бурна изјава по крајот на пријателскиот меч меѓу Реал Мадрид и Баерн Минхен, со која јасно стави до знаење дека едвај чека да се ...
  сите 136 | | | веќе видена