Работнички

  во

  Владејачката партија СДСМ, реагираше на обвинувањата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ кој на прес-конференција објави инсерт од видео на кој се гледа како ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Владејачката партија СДСМ реагираше на обвинувањата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ, кој на прес-конференција објави инсерт од видео на кое се гледа како ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Во „Куќата на фудбалот“ денес беа извлечени осминафиналните двојки за натпреварите од Купот на Македонија. Бранителот на трофејот Шкендија за противник го доби ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Денеска во просториите на Фудбалската федерација на Македонија беа извлечени двојките за осминафиналето од Купот на Македонија. Македонија Актуелниот бранител ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Интересни осминафинални дуели ќе гледаме во Купот на Македонија. Бранителот на титулата, Шкендија го доби Кит Го, а додека Вардар ќе игра против незгодниот ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Денеска во просториите на ФФМ беше одржана ждрепката за осминафиналните дуели во Купот на Македонија, а дефинитивно најинтересната пресметка ќе се игра во ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Во „Куќата на фудбалот“ денес беа извлечени осминафиналните двојки за натпреварите од Купот на Македонија. Бранителот на трофејот Шкендија за противник го доби ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Левица реагира дека Владата го прекрши ветувањето за исплата на 16 неисплатени плати на работниците од фирмата „Еурокомпозит“.„Во екот на скапата референдумска ...
  сите 91 | | | веќе видена