Работнички

  во

  Сојузот на синдикати на Македонија денеска реагираше зошто на првата јавна расправа за Предлог-законот за работни односи во Клубот на пратениците е предвидено ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Сојузот на синдикати на Македонија денеска реагираше зошто на првата јавна расправа за Предлог-законот за работни односи во Клубот на пратениците е предвидено ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Сојузот на синдикати на Македонија денеска реагираше зошто на првата јавна расправа за Предлог-законот за работни односи во Клубот на пратениците е предвидено ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Сојузот на синдикати на Македонија денеска реагираше зошто на првата јавна расправа за Предлог-законот за работни односи во Клубот на пратениците е предвидено ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Денеска на помошното игралиште на ФК Работнички во Скопје, се одигра ревијален фудбалски натпревар повод одбележувањето на 13 Ноември, денот на ослободувањето ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Македонските легенди кои го одбележаа минатото во нашата фудбалска историја одлучија да направат мал фудбалски спектакл по повод „13 ноември“, денот кога се ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Македонските фудбалски легенди денеска играа ревијален натпревар против ветераните на поранешниот европски шампион, екипата на Црвена звезда по повод празникот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  На професор Венцислав Недев денеска на пригодна свеченост му беше доделена наградата „13 Ноември“ за животно дело за придонес во развојот на карате спортот во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Тренерот Докузовски вели дека неговите играчи заслужено се радуваат на новите бодови, иако имал проблеми изминатиот период со кроењето на составот. Го истакна ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Нема послатка победа од онаа во големото дебри на македонската кошарка. Па уште и тоа што го чува беспрекорниот прволигашки ефект: пет – мечеви – пет победи. ...
  сите 35 | | | веќе видена