Работнички

  во

  Вчера Влатко Андоновски и официјално беше претставен за нов селектор на женската фудбалска репрезентација на САД. Андоновски го напушти клубот Рејн каде што ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Македонецот Влатко Андоновски ја официјализираше соработката со фудбалскиот сојуз на САД, и беше наименуван за селектор на женската репрезентација која е ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Македонскиот стручњак Влатко Андоновски е именуван за нов селектор на женската фудбалска репрезентација на САД, која е актуелен двократен светски шампион. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Македонецот Влатко Андоновски ја официјализираше соработката со фудбалскиот сојуз на САД, и беше наименуван за селектор на женската репрезентација која е ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Македонецот Влатко Андоновски ја официјализира соработката со фудбалскиот сојуз на САД и именуван е за селектор на женската репрезентација која е светски ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Македонецот Влатко Андоновски ја официјализираше соработката со фудбалскиот сојуз на САД, и беше наименуван за селектор на женската репрезентација која е ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Македонскиот фудбалски стручњак, Влатко Андоновски и официјално е претставен како нов селектор на американската женска фудбалска репрезентација. Андоновски ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Пелистер ја запишаа првата победа во кошаркарскиот шампионат на Македонија. Попладнево во спортската сала „Боро Чурлевски“ падна Академија ФМП ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Општина Центар, Саша Богдановиќ, не го крие задоволството што во периодот на неговиот мандат тимот на Работнички го прекина повеќегодишниот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во Њујорк, Македонецот Влатко Андоновски денеска треба официјално да биде назначен за нов селектор на женската фудбалска репрезентација на САД, актуелниот и ...
  сите 24 | | | веќе видена