Прилеп

  во

  Претседателот Ѓорге Иванов, вчера вечер ги додели сертификатите на учесниците на 10. Школа за млади лидери, што по негова иницијатива, се одржа од 11 до 22 ...
  сите 14 | | | веќе видена

  На 22.02.2019 година во 09.50 часот било пријавено дека има починато женско лице во нива која се наоѓа во непосредна близина на последната автобуска постојка ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Kомерцијална банка АД Скопје е заинтересирана за поставување на банкомати (АТМ) на неколку локации во Скопје и низ земјата, стои во соопштението Во Скопје: ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Триесет и шестгодишен прилепчанец бил уапсен на 20 февруари зашто кај него бил пронајден кокаин. Како што информираат од МВР, на булеварот Александар ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Триесет и шестгодишен прилепчанец бил уапсен на 20 февруари зашто кај него бил пронајден кокаин. Како што информираат од МВР, на булеварот Александар ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Триесет и шестгодишен прилепчанец бил уапсен на 20 февруари зашто кај него бил пронајден кокаин. Како што информираат од МВР, на булеварот Александар ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Триесет и шестгодишен прилепчанец бил уапсен на 20 февруари зашто кај него бил пронајден кокаин. Како што информираат од МВР, на булеварот Александар ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Малкумина знаат дека врската Миле – Грујо трае речиси 30 години, уште кога Грујо беше студент на економскиот факултет во Прилеп од 1990-та до 1994-та. Таму бил ...
  | | веќе видена | слични