Париз

  во

  Таксистите, сопствениците на автошколите и вработените во Брзата помош во Франција денеска протестираат против најавената реформа на законот за сообраќај со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Килијан Мбапе ја стави под знак прашалник својата иднина во Париз, младиот Французин вели дека сака поголеми одгворности и доколку ПСЖ не му го овозможи тоа, ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Со поддршка на Општина Карпош, во организација на Амбасадата на САД во Скопје и „Американските катчиња“ во Северна Македонија, на 31.05.2019 (петок), ќе се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Таксистите, сопствениците на автошколите и вработените во Брзата помош во Франција денеска протестираат против најавената реформа на законот за сообраќај со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Таксистите, сопствениците на автошколите и вработените во Брзата помош во Франција денеска протестираат против најавената реформа на законот за сообраќај со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Таксистите, сопствениците на автошколите и вработените во Брзата помош во Франција денеска протестираат против најавената реформа на законот за сообраќај со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Таксистите, сопствениците на автошколите и вработените во Брзата помош во Франција денеска протестираат против најавената реформа на законот за сообраќај со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Ајде да одиме по ред, по редослед на важност. Најважен во државата е, секако, претседателот. Стево Пендаровски доби тапија и сега му се гарантирани пет години ...
  сите 11 | | | веќе видена