Париз

  во

  Додека Зоран Заев во Вашингтон ги примаше изразите на поддршка од потпретседателот на САД за македонската официјална прозападна политика, еден друг македонски ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Македонија може да очекува да стане членка на НАТО и на Европската Унија, претстојниот референдум претставува една етапа од тој процес, подоцна ќе треба и ...
  сите 9 | | | веќе видена

  На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа црн гол маж како напаѓа жена во Париз. Според описот на корисникот, видеото е снимено од едно кафуле и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Десетгодишниот Јане Велковски, чија приказна за фудбалската љубов го обиколи светот, се оперираше во Париз. Јане, кој боледува од спинална мускулна атрофија ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Речиси сите мажи се трудат запросувањето на нивната девојка да биде магично, романтично и да остави спомен кај двајцата. Голем број од нив се одлучуваат да ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Пред да си заминам од дома, со куферот спремен за заминување за преселба во странство, стоев пред огледалото во мојата соба и со очи полни емоции, возбуда и ...
  сите 8 | | | веќе видена