Париз

  во

  Лука Јовиќ стана најскап фудбалер од Балканот по трансферот во Реал Мадрид вреден 60 милиони евра, но набрзо ќе биде симнат од тронот, Сергеј Милинковиќ Савиќ ...
  | | веќе видена | слични

  Од раководството на Пари Сен Жермен оствариле контакт со своите колеги од Манчестер Јунајтед, за да му предложат на англискиот клуб директна размена меѓу ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Франција се подготвува за бран на високи температури кои се очекува до крајот на оваа седмица да надминат дури 40 степени, нешто што би било рекорд кога ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Според пишувањата на британскиот весник „Индепендент“, Манчестер Јунајтед одбил спектакуларна замена понудена од париски ПСЖ. Шампионот на Франција наводно за ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Според пишувањата на британскиот весник „Индепендент“, Манчестер Јунајтед одбил спектакуларна замена понудена од париски ПСЖ. Шампионот на Франција наводно за ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Според пишувањата на Индипендент, ПСЖ стапил во контакт со Манчестер јунајтед и понудил да ги трампаат Нејмар и Пол Погба, но „ѓаволите“ го одбиле предлогот. ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Од „островото" пристигнува вест за интересен предлог на ПСЖ, шампионот на Франција му понудил на Манчестер јунајтед да ги трампаат Нејмар и Пол Погба, но ...
  сите 60 | | | веќе видена