Париз

  во

  Центарот ќе има цел надминување на разликите, помирување и доближување на младите од Балканот (особено од Црна Гора, Косово, Албанија, Македонија, Босна и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Шпанскиот стратег, Унаи Емери ова лето пристигна на клупата на Арсенал откако што Арсен Венгер по 22 години одлучи дека е време да го напушти лондонскиот клуб. ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Насер Ал-Келаифи потенцираше дека постои добар однос со Реал Мадрид, вели дека во таа насока треба и обата клуба да продолжат, се надева дека не постојат ...
  сите 53 | | | веќе видена