Хит Портал

Скандалозната пејачка Јелена Карлеуша која и понатаму ја бранува јавноста со својот секс скандал и понатаму е во Кина со своето семејство.И покрај лошите ...
сите 206 | | | веќе видена

Пејачката Јелена Карлеуша која што изминативе неколку денови е меѓу најозборуваните личности и меѓу најактуелните во медиумите на балканот се огласи на својот ...
сите 206 | | | веќе видена

По информациите дека раскинале од турските медиуми веќе има обновени вести дека пејачката Емина Јаховиќ се смирила со турскиот милионер Садетин Саран.Емина за ...
сите 12 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша и понатаму е во центарот на вниманието во сите балкански медиуми преку порно скандалот предизвикан од преписките и порно фотографиите кои што ...
сите 206 | | | веќе видена

По драматичните неколку дена меѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш и големиот секс скандал, денеска се огласи сопругот на Јелена фудбалерот ...
сите 206 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша се обидува на сите можни начини да докаже дека фотографиите и преписките во секс аферата не се нејзини и дека некој сака да и наштети со ...
сите 206 | | | веќе видена

Нема крај на скандалот кој започна пред неколку дена а во кој главна улога имаат поп пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.Нивната ...
сите 206 | | | веќе видена

Оваа сабота сите кавадарчани љубители на настапите во живо ќе можат да уживаат во супер забава заедно со Александар Тарабунов.Тој за оваа прилика подготви ...
сите 18 | | | веќе видена

Скандалот се разгоре деновиве кога медиумите објавија вест дека Карлеуша се разведува од својот сопруг. Наводно Душко Тошиќ ги видел пораките кои Огнен Врањеш ...
сите 206 | | | веќе видена

По одморот на Малдивите со својот сопруг и синот Александар, хрватската пејачка Северина навистина треба да размисли околу својата килажа. Судејки спред ...
сите 27 | | | веќе видена

На петнаесет годишната Драгана Малкиќ итно ѝ е потребна операција на окото. Драгана е единственото девојче во Македонија со оваа болест и до сега ѝ се извршени ...
сите 2 | | | веќе видена

next