Хит Портал

Британската здравствена агенција спровела студија во која се покажало дека тие многу лошо влијаат врз развојот на растенијата, но и врз здравјето на луѓето.Во ...
сите 2 | | | веќе видена

Tелевизиската мрежа „Ејч-Би-О“ денеска објави кусо видео со кое ја најави последната, осма сезона од хит-серијата „Игра на тронови“. Финалната сезона ќе почне ...
сите 5 | | | веќе видена

Кога во август 1990 година претседателот на Соединетите Американски Држави призна дека имал љубовна афера со својата тогаш 22-годишна стажантка и секретарка, ...
сите 11 | | | веќе видена

На интернет кружи задача која наводно е намената за деца на возраст од околу девет години.Погледнете ја задачата која, како што вели интернетот, би требало да ...
сите 3 | | | веќе видена

Поучно видео кое ја прикажува дискриминацијата.Краток филм кој ќе ве остави без зборови.Животна лекција која ќе ве наведе на размислување.Погледнете го видеото.
сите 4 | | | веќе видена

Ако сакате да бидете здрави, потребно е да имате доволно сон.Дознајте колку точно часа квалитетен сон секоја ноќ е неопходен и за која возраст.На некои од нас ...
сите 3 | | | веќе видена

Новата песната “Te Guste” која Џенифер Лопез ја сними заедно со Bad Bunny и ја промовираше со секси спот доживеа огромна популарност и гледаност на Јутјуб за ...
сите 9 | | | веќе видена

По повеќе од две недели поминати во болница, пејачот Дарко Лазиќ конечно си доаѓа на себе.Тој е во подобра состојба и веќе може да комуницира со најблиските, а ...
сите 41 | | | веќе видена

Од пред извесно време во домот на Роналдо е уште по забавно, со оглед на тоа дека тој и неговата сопруга се подновија со нов миленик.Оваа мегапопуларна двојка ...
| | веќе видена

Британската пејачка со албанско потекло Рита Ора веќе некое време живее на нова локација.Најсекси Албанката како што многумина ја нарекуваат се преселила во ...
сите 8 | | | веќе видена

Иако за многумина се паразити, британските принцови и принцези и тоа како и носат промоција и добивка на оваа земја.Некои истражувања истакнуваат дека тие се ...
сите 29 | | | веќе видена

Популарниот фолк пејач Дарко Лазиќ, повторно е во критична состојба заради апстиненција. Ова претставува најголема кочница во неговото закрепнување.„Дарко во ...
сите 42 | | | веќе видена

Милан Поповиќ поднел пријава за семејно насилство против поп ѕвездата Северина заради меилот кој што му го испратила.Еве накусо за што станува збор:„Милан и ...
сите 8 | | | веќе видена

Денеска официјално Жељко Јоксимовиќ ја промовираше својата нова песна и спот за истата во утринската емисија која што ја води неговата сопруга Јована. Таа не ...
сите 8 | | | веќе видена

Како што пишуваат американските таблоиди 56 годишната актерака Деми Мур, е во врска со српската стилистка Маша Манџука која има 43 години. Тие две се наводно ...
сите 9 | | | веќе видена

next