Хит Портал

Денеска сите балкански медиуми ја пренесоа веста дека најмалата ќерка на американскиот претседател Доналд Трамп, Тифани е во Белград која што уште од првиот ...
сите 102 | | | веќе видена

Најнепродуктивниот дел од работниот ден е 14.55 часот.Тогаш работниците проверуваат статуси на Фејсбук, очајнички варат кафе или бараат чоколадо за да си ја ...
сите 2 | | | веќе видена

Во текот на овој месец, телекомуникацискиот оператор НЕОТЕЛ претстави специјална понуда со цел зголемување на еколошката свест кај граѓаните. Имено, со ...
сите 2 | | | веќе видена

Поп дивата Јелена Карлеуша многу тешко ја поднесува смртта на својата мајка, новинарката Дивна Карлеуша. Дивна се лекувала во светски водечки болници а на крај ...
сите 60 | | | веќе видена

Во петкот,во Сава центарот во Белград, Марија Шерифовиќ го одржа првиот од четирите најавени концерти.Замислата на концертите е поп ѕвездата да ги отпее ...
сите 9 | | | веќе видена

Познатата радио водителка и мајка на Јелена Карлеуша, Дивна Карлеуша почина на 3 ти март по долгата борба со тешка болест.Веста го потресе целиот регион, а ...
сите 56 | | | веќе видена

И еден ден по погребот на нејзината мајка Дивна Карлеуша кој што се случи во Белград, Јелена Карлеуша е неутешна.Таа по стресните моменти на самиот закоп и ...
сите 52 | | | веќе видена

Како што пишува „Сан“ 20 годишната ќерка на Мајкл Џексон е во паника и страв за нејзината кариера која што би можела да биде загрозена поради најновиот ...
сите 36 | | | веќе видена

Професорот Томислав Цвртила се збогувал од своите ученици во Музичкото училиште во Вараждин на начин на кој тие веројатно никогаш нема да го ...
сите 10 | | | веќе видена

До крајот на оваа работна недела не очекува вистинска пролет и покрај повремените услови за наоблачување.Времето ќе биде релативно топло за овој период од ...
сите 15 | | | веќе видена

Постојат многу податоци кои не мора да ги знаете, а ова е една од нив!Доколку сепак решите да ги прочитате, ние ве убедуваме дека со други очи ќе ја гледате ...
сите 9 | | | веќе видена

Татко од Кина го изгубил својот тригодишен син на прометна улица во градот Шиан во 1994 година, а конечно успеал да го пронајде по 24 години.Солзи радосници ја ...
сите 4 | | | веќе видена

next