Хит Портал

И додека сеуште сите се шокирани од експлицитните фотографии во секс аферата на Јелена Карлеуша и Огњен се појави ново видео.По вреќањето од Кина каде што ...
сите 7 | | | веќе видена

Неодамна пејачот Жељко Јоксимовиќ во изјава за хрватските медиуми откри неколку детали од приватниот живот кој до сега не ги кажал во јавност.Иако до сега во ...
сите 2 | | | веќе видена

Ако љубовта на вашиот живот е вљубеник во зимата, тогаш со сигурност повторно ќе се вљуби во вас во PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT.Оваа година, дозволете си ...
сите 2 | | | веќе видена

И понатаму не стивнуваат реациите и најразлични трачеви и нови информации поврзани со секс скандалот на пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен ...
сите 164 | | | веќе видена

Скандалозната пејачка Јелена Карлеуша која и понатаму ја бранува јавноста со својот секс скандал и понатаму е во Кина со своето семејство.И покрај лошите ...
сите 51 | | | веќе видена

Пејачката Јелена Карлеуша која што изминативе неколку денови е меѓу најозборуваните личности и меѓу најактуелните во медиумите на балканот се огласи на својот ...
сите 126 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша и понатаму е во центарот на вниманието во сите балкански медиуми преку порно скандалот предизвикан од преписките и порно фотографиите кои што ...
сите 129 | | | веќе видена

По драматичните неколку дена меѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш и големиот секс скандал, денеска се огласи сопругот на Јелена фудбалерот ...
сите 133 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша се обидува на сите можни начини да докаже дека фотографиите и преписките во секс аферата не се нејзини и дека некој сака да и наштети со ...
сите 231 | | | веќе видена

Нема крај на скандалот кој започна пред неколку дена а во кој главна улога имаат поп пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.Нивната ...
сите 224 | | | веќе видена

Оваа сабота сите кавадарчани љубители на настапите во живо ќе можат да уживаат во супер забава заедно со Александар Тарабунов.Тој за оваа прилика подготви ...
сите 15 | | | веќе видена

Скандалот се разгоре деновиве кога медиумите објавија вест дека Карлеуша се разведува од својот сопруг. Наводно Душко Тошиќ ги видел пораките кои Огнен Врањеш ...
сите 237 | | | веќе видена

next