Хит Портал

Во текот на денешниот ден голем дел од балканските медиуми ја пренесоа веста дека пејачката Анабела поднела тужба за развод од Андреја Атијас а за прв пат се ...
сите 9 | | | веќе видена

Познатата хрватска водителка Николина Пишек денеска ужива во бракот со уметничкиот историчар Видоје Ристовиќ, со кого ја има ќерката Уна Софија. Но таа не е ...
сите 13 | | | веќе видена

Нов скандал предизвика контроверзната Јелена Карлеуша по објавувањето на листата на фудбалерите кои ќе се дел од српската фудбалска репрезентација, а на која ...
сите 21 | | | веќе видена

По обидот да ја иссмее американската поп ѕвезда Лејди Гага, таа му возврати на актерот Леонардо Ди Каприо на начин кој што баш ќе го здоболи.Имено пред неколку ...
сите 8 | | | веќе видена

Здравиот појадок мора да содржи протеини, овошје, житарки или зеленчук.Ако редовно појадувате, помала е веројатноста дека ќе се здебелите.Плус ќе ја поправите ...
сите 18 | | | веќе видена

Луксузот е синоним за фудбалските ѕвезди. Но за многу од нив патот до успехот бил трновит. Таква е животната приказна и на фудбалерот Душко Тошиќ, сопруг на ...
сите 20 | | | веќе видена

Познато е дека Јелена Карлеуша не знае за доста кога е во прашање гардеробата и модните додатоци. Пејачката троши огромна сума на пари за ова и повеќе пати е ...
сите 22 | | | веќе видена

Вечните ривалки Цеца Ражњатовиќ и Јелена Карлеуша, вчера повторно требаше да се соочат на судско рочиште.Двете пејачки со години се тужат меѓусебно за клевета ...
сите 24 | | | веќе видена

На малите екрани тој беше татко кој секој би посакал да го има.Познатиот актер, Бил Козби ги освои срцата на сите со своето ТВ шоу во кое глумеше семеен ...
сите 12 | | | веќе видена

Кеба покрај Наташа и Игор, наводно има и вонбрачна ќерка која никогаш не ја признал за своја.Пејачот ја добил Ина од вонбрачната врска со Лилјана Јевремовиќ, ...
сите 2 | | | веќе видена

Иден вујко од Чикаго и помогнал на својата бремена сестра повремено да ги заштити штекерите во домот.За ова искористил амбалажа од влажни марамчиња!Иако ова ...
сите 2 | | | веќе видена

Луксуз е второто име на актуелниот претседател на САД, Донал Трамп. Уште пред да започне да се занимава со политика, овој милијардер поседувал свој приватен ...
сите 10 | | | веќе видена

За мрачните страни на познатите, јавноста најчесто дознава од нивните домашни помошници или бившите соработници.Последна во низата откриени пикантерии е ...
сите 4 | | | веќе видена

Турбулентниот љубовен живот на Наташа Беквалац остави голема трага, меѓутоа постои можност новосадската барбика повторно по четврти пат да го изговори ...
сите 11 | | | веќе видена

Без никакво официјално соопштение од МТВ, Македонија го потврди учеството на Евровизија 2019 година, односно земјата ќе испрати уметник и песна во Тел Авив, ...
| | веќе видена

Водителката и некогашна пејачка Сузана Манчиќ се појалвила на промоција на песната на Ана Станиќ „Холивуд“ и сите ои биле фперени во бившата „лото“ ...
сите 3 | | | веќе видена

next