Хит Портал

Познатата пејачка од соседството деновиве е во фокусот на јавноста. Анабела беше физички нападната од својот сопруг Андреја а во меѓувреме нејзината ќерка ...
сите 2 | | | веќе видена

Кога во 2004 година на интернет се појави секс снимка од Севрина и Милан Лучиќ, настана општ хаос во регионот.За пејачката се говореше на сите медиуми, а како ...
сите 34 | | | веќе видена

Во денешно време, кога луѓето од давање на совети за постигнување на внатрешен мир прават цела наука, жителите на Москва имаат малку попримитивен, но конкретен ...
сите 7 | | | веќе видена

По објавите во медиумите дека на една интернет страна се појавиле нови фотографии од Северина на кои е сосема гола, најпрво се огласи нејзиниот менаџер кој и ...
сите 37 | | | веќе видена

Познатиот фудбалер Душко Тошиќ, уште во тинејџерските години бил фасциниран и заљубен во Јелена Карлеуша.Ова го потврди пејачката откривајки еден детал од ...
сите 12 | | | веќе видена

Слободан Вељковиќ Цоби во моментов е најбараниот продуцент во соседна Србија.Цоби јавно изјави дека има голема желба да ја прати Јелена на Евровизија. Тој е ...
сите 9 | | | веќе видена

Модерната технологија не е за секого. Доказ за ова е видеото кое кружи на интернет. Едно семејство сакало да ја овековечи семејната веселба со фотографија ...
сите 3 | | | веќе видена

Ја паметиме како една од најубавите и најзгодните актерки, Лидија Вукичевиќ беше дел од скоро сите југословенски филмови.Лидија денес е во шестата деценија и ...
сите 2 | | | веќе видена

Екс лото девојката Наталија Грубовиќ го прослави роденденот на својата ќерка која што се вика исто како неа – Натали.Прославата се случуваше во еден познат ...
сите 4 | | | веќе видена

Во текот на денешниот ден голем дел од балканските медиуми ја пренесоа веста дека пејачката Анабела поднела тужба за развод од Андреја Атијас а за прв пат се ...
сите 9 | | | веќе видена

Познатата хрватска водителка Николина Пишек денеска ужива во бракот со уметничкиот историчар Видоје Ристовиќ, со кого ја има ќерката Уна Софија. Но таа не е ...
сите 13 | | | веќе видена

Нов скандал предизвика контроверзната Јелена Карлеуша по објавувањето на листата на фудбалерите кои ќе се дел од српската фудбалска репрезентација, а на која ...
сите 21 | | | веќе видена

По обидот да ја иссмее американската поп ѕвезда Лејди Гага, таа му возврати на актерот Леонардо Ди Каприо на начин кој што баш ќе го здоболи.Имено пред неколку ...
сите 8 | | | веќе видена

Здравиот појадок мора да содржи протеини, овошје, житарки или зеленчук.Ако редовно појадувате, помала е веројатноста дека ќе се здебелите.Плус ќе ја поправите ...
сите 18 | | | веќе видена

Луксузот е синоним за фудбалските ѕвезди. Но за многу од нив патот до успехот бил трновит. Таква е животната приказна и на фудбалерот Душко Тошиќ, сопруг на ...
сите 20 | | | веќе видена

Познато е дека Јелена Карлеуша не знае за доста кога е во прашање гардеробата и модните додатоци. Пејачката троши огромна сума на пари за ова и повеќе пати е ...
сите 22 | | | веќе видена

next