Хит Портал

Британскиот музичар во инревју за германски Welt am Sonntag открива дека го сака фудбалот , но воопшто не го интересира Светското првенство .Стинг изјави ...
сите 11 | | | веќе видена

Хејли Род Болдвин (21) беше снимена на Бахамите со голем дијамантски прстен на нејзината рака, што очигледно докажува дека американскиот модел, и ќерка на ...
сите 20 | | | веќе видена

Иако во последниот период Влатко Илиевски го немаше по медиумите сепак во месец април тој беше гостин во емисијата на Ненад Ѓоргиевски „Нешто се крчка“ на ...
сите 99 | | | веќе видена

Објавена е снимка од прештерата во која веќе 15 дена се заробени 12 момчиња и нивниот тренер.Британската ББЦ објави снимка од пештерата во која од 23 јуни ...
сите 47 | | | веќе видена

Холивудската актерка Кејли Куоко, позната како Пени во серијата „Теорија на големиот удар“ , на медениот месец заврши во болница.Популарната Пени се омажи за ...
сите 3 | | | веќе видена

По информацијата за смрттаа на младиот пејач Влатко Илиевски голем број негови пријатели и колеги веќе почнаа да се опростуваат на социјалните мрежи ...
сите 276 | | | веќе видена

Трагичната вест за смртта на пејачот Влатко Илиевски утрово ја потресе македонската јавност. Пејачот долги години беше најдобар пријател со пејачката Тамара ...
сите 286 | | | веќе видена

next