Хит Портал

Најстарото дете на принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон- принцот Џорџ, оваа година официјално е прваче.Во приватното училиште, малиот принц минатата ...
сите 39 | | | веќе видена

На почетокот на кариерата, Цеца, Дара Буба Мара, Карлеуша и многу други дами по кои денеска мажите лудуваат, биле рамни како даска пред да стават силикони.Дел ...
сите 9 | | | веќе видена

Боно Вокс, славниот фронтмен на „U2“ има двојник од Србија.Станува збор за Павел Сфера кој навистина многу личи со легендарниот Боно.„Во почетокот не знаев кој ...
сите 5 | | | веќе видена

Елена Велевска, нашата најуспешна фолк пејачка повторно воодушеви со својот изглед!Велевска позираше на плажите во Грција, облечена во костим за капење во ...
сите 5 | | | веќе видена

Раперот Камие Вест веќе неколку пати се обиде со дизанјерска работа а овој пат отиде чекор напред – дизајнираше џиновски влечки.“Ништо погрдо немам видено. ...
сите 18 | | | веќе видена

Добро е познато дека легендарната, сега покојна Арета Френклин ја сметала Ариана Гранде за одлична пејачка.Поради ова не изненадува фактот што на погребната ...
сите 3 | | | веќе видена

Следува вистинско уживање за машките очи!Видеото кое следува во продолжение со сигурност ќе го изгледате до крај, бидејќи во него Емили Ратајковски е потполно ...
сите 6 | | | веќе видена

Меган Маркл е втора жена во кралското семејство која имала проблем со родителите, или барем еден од нив.Војвотката од Сусекс доживува вистинска драма поради ...
сите 16 | | | веќе видена

next